Ścianka pop up. Sprawdzony wybór na mobilne stoiska reklamowe

2020-05-27 6:26:24
Akcja promocyjna, targi, konferencja czy szkolenie – podczas tych wydarzeń warto zadbać o odpowiednie materiały wystawiennicze. Jednym z najczęściej wybieranych jest ścianka pop up. Co to jest? Jak są zbudowane? Gdzie kupić ściankę pop up na event?

 

Ścianki pop up, także pop-up to rodzaj ścianek wystawienniczych, które umożliwiają łatwe rozkładanie i składanie. Stąd też pochodzi ich nazwa, ponieważ pop-up po angielsku to określenie na coś wyskakującego, składanego, pojawiającego się. Dzisiaj ścianka pop up jest jednym z najpopularniejszych materiałów wystawienniczych, który sprawdza się podczas wielu wydarzeń. Natychmiast przyciąga uwagę, jest łatwa w obsłudze i tania.

Budowa ścianek wystawienniczych pop up

Ścianki pop up oferowane są w dwóch głównych kształtach, a mianowicie:

  • ścianki proste – tworzą linię prostą

  • ścianki łukowe – tworzą lekko zakrzywiony łuk

Ścianki te składają się z wewnętrznego stelaża, a także z umieszczonego na niej banera z nadrukiem. Stelaż jest lekki i łatwy w składaniu i rozkładaniu – bez konieczności korzystania z narzędzi, dlatego też można ustawić go bez problemu w każdym miejscu. Dodatkowo ścianka pop up może zostać wyposażona w inne elementy, na przykład w świetlówki umieszczone wewnątrz stelaża, aby nadać reklamie atrakcyjne rozświetlenie, w lampki LED umieszczone nad stelażem czy też w gablotki, które mogą być dopasowane do stelaża. Najczęściej ścianki oferowane są w dwóch wariantach – ekonomicznym, który ma niższą cenę, a także premium, który cechuje się lepszymi materiałami, ale też wyższym kosztem kupna.

Gdzie zamówić ścianki pop up?

Najczęściej ścianki pop up realizowane są na indywidualne zamówienie przez agencje reklamowe specjalizujące się w dostarczaniu nowoczesnych systemów wystawienniczych. Można otrzymać wtedy kompleksową obsługę, w tym między innymi usługę projektowania graficznego banera. Wobec tego ścianka pop up to atrakcyjna propozycja przeznaczona dla każdego, kto chciałby przyciągnąć uwagę. Tego typu materiały wystawiennicze posiadają bardzo szerokie zastosowanie i sprawdzają się w każdej branży – na wiele eventów!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *