SEROCK. Amfetaminę ukrył w bieliźnie

2016-12-21 3:57:22

Policjanci z komisariatu w Serocku natrafili na posiadacza narkotyków podczas kontroli drogowej. Przy 23-letnim Marcinie G. znaleźli amfetaminę, którą mężczyzna ukrył w bieliźnie. Mężczyzna usłyszał zarzut, przyznał się do niego i dobrowolnie poddał karze. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotę 17 grudnia po godz. 15.00. Policjanci z komisariatu w Serocku podczas patrolowania m. Karolino postanowili dokonać legitymowania i sprawdzenia dwóch młodych mężczyzn siedzacych w zaparkowanym volkswagenie.

Na miejscu kierowcy siedział Marcin G. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli zwitek folii, w środku którego był biały proszek. 23-latek ukrył narkotyki w bokserkach. Następnie 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że narkotyki to amfetamina.

Od policjantów dochodzeniowo-śledczych z Serocka 23-letni Marcin G. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo odpowie przed sądem. Mężczyzna przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawiania wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *