SEROCK. Karolina Kalinowska z Serocka zawalczy o koronę Miss Mazowsza 2022

2022-05-26 3:16:46

Finał Miss Mazowsza to oficjalny, regionalny etap kwalifikacji do Konkursu Miss Polski 2022 objęty Honorowym Patronatem przez Marszałka Województwa Mazowieckiego

W tym roku konkurs odbędzie się w Ciechanowie w dniu 5 czerwca br. Galę Finałową poprowadzi Krzysztof Ibisz, natomiast transmisja online będzie dostępna na kanale YT portalu przeAmbitni

Kandydatkę z powiatu legionowskiego możecie wspierać w głosowaniu na Miss Publiczności wysyłając SMS o treści TYP.MM.4 pod nr 72480 (koszt smsa 2,46 zł).
Głosowanie trwa do 5 czerwca do godz.12.00.

Karolina Kalinowska pochodzi z urokliwego miasta Serock i jest studentką Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie pracuje w prestiżowym hotelu w SPA jako masażystka i kosmetolog. Poza pracą zawodową interesuje się wizażem i kosmetologią pielęgnacyjną. Uwielbia kuchnię francuską i podróże. Ważną rolą w jej życiu odgrywa rodzina. Nie boi się wyzwań i zawsze realizuje postawione sobie cele. Ma 20 lat.

powyższe informacje pozyskane zostały z portalu FB Miss Polski-Miss Mazowsza

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Pewien prokurator ze świdnicy który chodził nago we wrześniu ub roku obmacywał takie ładne kobiety na komendzie bez ich zgody ? I co ? Ano nico…. pracował dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *