Facebook

SEROCK. Nieletni uciekinier złapany

2016-09-02 7:26:22

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego komisariatu policji w Serocku w nocy z 1 na 2 września zatrzymali 17-latka, który nie powrócił z wakacyjnej przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Bartosz W. trafił do Policyjnej Izby Dziecka skąd zostanie przewieziony do placówki wychowawczej.

17-letni mieszkaniec Warszawy decyzją sądu przebywał w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Z uwagi na okres wakacyjny otrzymał przepustkę umożliwiająca mu spotkanie się z najbliższymi, jednakże z początkiem roku szkolnego miał ponownie stawić się w placówce czego nie uczynił.

W czwartek 1 września w godzinach wieczornych seroccy patrolowcy na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego powodem i wylegitymowali go. Jak się okazało 17-letni Bartosz W. nie powrócił z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Uciekinier został zatrzymany i umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka. Teraz na mocy postanowienia Sądu Rodzinnego zostanie doprowadzony do ośrodka wychowawczego.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *