Facebook


SEROCK. Nieletni uciekinier złapany

2016-09-02 7:26:22

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego komisariatu policji w Serocku w nocy z 1 na 2 września zatrzymali 17-latka, który nie powrócił z wakacyjnej przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Bartosz W. trafił do Policyjnej Izby Dziecka skąd zostanie przewieziony do placówki wychowawczej.

17-letni mieszkaniec Warszawy decyzją sądu przebywał w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Z uwagi na okres wakacyjny otrzymał przepustkę umożliwiająca mu spotkanie się z najbliższymi, jednakże z początkiem roku szkolnego miał ponownie stawić się w placówce czego nie uczynił.

W czwartek 1 września w godzinach wieczornych seroccy patrolowcy na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego powodem i wylegitymowali go. Jak się okazało 17-letni Bartosz W. nie powrócił z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Uciekinier został zatrzymany i umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka. Teraz na mocy postanowienia Sądu Rodzinnego zostanie doprowadzony do ośrodka wychowawczego.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *