SEROCK. Oskarżeni o usiłowanie zabójstwa i udział w bójce

2017-06-06 12:47:41

Policjanci z Serocka zatrzymali trzech uczestników bójki jaka miała miejsce w niedziele (28.05) przy ulicy Nasielskiej w Serocku. 31-letni Marcin C. 24-letni Kacper K. oraz 29-letni obywatel Rosji trafili do aresztu. Wielokrotnie ugodzony przez nich nożem 26-letni mężczyzna walczy o życie w warszawskim szpitalu.


Wszyscy trzej zatrzymani usłyszeli już zarzuty udziału w bójce. 24-letni Kacper K. posługujący się nożem, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Awantura pod sklepem

W niedziele (28.05) około godziny 22:20 pod sklepem na ulicy Nasielskiej w Serocku doszło do awantury między 26-latkiem a pozostałą trójką mężczyzn. Awantura spod sklepu przeniosła się na ulicę Bolesława Chrobrego. To najprawdopodobniej tam 24-letni Kacper K. zadał 26-letniemu mężczyźnie pięć ciosów nożem w klatkę piersiową, brzuch i plecy. Po otrzymaniu zgłoszenia, seroccy policjanci natychmiast podjęli interwencje.

Zapis z monitoringu

Reanimowanego 26-latka, helikopterem przewieziono do warszawskiego szpitala. W stanie ciężkim walczył o życie. Z ustaleń policji wynika, że między mężczyznami doszło najpierw do bójki. Później gdy ta przeniosła się na ulicę Bolesława Chrobrego w ruch poszedł: nóż, pilnik do metalu, kastet i pałka. Zebrany materiał dowodowy oraz zapis monitoringu pozwolił policjantom ustalić uczestników tego krwawego zdarzenia. I doprowadzić do ich zatrzymania.

Trzy miesiące aresztu

Karani w przeszłości mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzut udziału w bójce. 24-letni Kacper K. usłyszał również zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo w tej sprawie legionowski sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W rozmowie z Ireneuszem Ważnym z legionowskiej prokuratury z uwagi na dobro śledztwa nie udało nam się uzyskać więcej informacji.

QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *