SEROCK. Policjanci uratowali mężczyznę

2016-03-18 6:12:13

Dzięki podjętym natychmiast działaniom policjanci z komisariatu policji w Serocku uratowali mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości próbował targnąć się na swoje życie. Interwencja funkcjonariuszy prawdopodobnie zapobiegła tragedii.

Policjanci komórek prewencyjnych serockiego komisariatu w trakcie realizowania codziennych obowiązków zostali skierowani na poszukiwania mężczyzny, który opuścił miejsce zamieszkania. Z przekazanych informacji wynikało, że życie mężczyzny może być zagrożone. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli kontrolę miejsc ewentualnego pobytu zaginionego. Wiedzieli, że porusza się samochodem osobowym.

W trakcie poszukiwań asp. sztab. Mariusz Łapiński oraz st. post. Rafał Wojtyra zauważyli w jednej z miejscowości pojazd, którym miał się poruszać zaginiony mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli. Był to poszukiwany. Mężczyzna był wycieńczony i stróże prawa musieli udzielili mu pomocy przedmedycznej, a następnie wezwali karetkę pogotowia. Jednocześnie okazało się, że znajduję się on w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem dało wynik ponad półtora promila wydychanym powietrzu. Decyzją lekarza został przewieziony do jednego ze stołecznych szpitali. Zdecydowane działania policjantów prawdopodobnie zapobiegły tragedii.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *