SEROCK. Pomogą uruchomić samochód

2016-10-21 5:03:24

Od 20 października straż miejska w Serocku posiada na wyposażeniu urządzenie rozruchowe POWER PACK „BULLY”. Zasilacz ten jest urządzeniem do awaryjnego rozruchu i może być używany do pojazdów osobowych, vanów, a także ciężarówek. W razie problemów z uruchomieniem samochodu, każdy z mieszkańców może teraz wezwać strażników.

Zasilacz może być wykorzystany jako źródło bezpośredniego prądu dla większości obciążeń 12V za pomocą wtyku zapalniczki. Urządzenie pozwala na jednym naładowaniu uruchomić do 10 pojazdów. Dystrybutor zapewnił skuteczność urządzenia i stwierdził, że cieszy się dużym uznaniem wśród osób świadczących usługi pt. „pomoc drogowa”. Urządzenie zostało zakupione w celu pomocy kierującym w awaryjnym rozruchu pojazdów.

Jeżeli w samochodzie jest rozładowany akumulator lub niskie temperatury nie pozwalają na właściwe uruchomienie silnika należy niezwłocznie zadzwonić pod numery telefonów: 22 782 72 92, 603 873 290, lub alarmowy 986. Usługa zostanie przez funkcjonariuszy wykonana BEZPŁATNIE.

UMiG Serock

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *