Facebook


SEROCK. Śmigłowiec przyleciał do ciężkiego wypadku

2016-01-24 10:01:58

W piątek 22 stycznia o godzinie 18.45 na DK 61 w Zegrzu Północnym, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano służby ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wypadku w którym wzięło udział 8 osób, aż 4 zostały ranne.

Do wypadku doszło kilkaset metrów przed mostem w Zegrzu. Z ustaleń policji wynika, że kierujący hondą accord jadąc w kierunku Legionowa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z oplem vectrą. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby, a po jedną będącą w ciężkim stanie przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 28-letniego mężczyznę przetransportowano do szpitala. Kolejnych dwóch mężczyzn podróżujących hondą odwieziono do szpitala w Wołominie. Jeden z nich doznał urazu barku, a drugi urazu nogi. Do szpitala w Warszawie odwieziono również kobietę, która doznała złamania otwartego podudzia. W jednym z pojazdów podróżowało też 2-letnie dziecko.

W akcji brało udział 5 zastępów straży pożarnej w tym trzy jednostki z JRG Legionowo i po jednej z WSP Zegrze, oraz OSP Nieporęt. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wycięli z roztrzaskanej hondy, kierującego, który został ewakuowany. Ogółem w zdarzeniu udział wzięło 8 osób z czego aż 4 doznały obrażeń.

JR

Fot. WOPR Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. rew.gosc odpowiedz

    Osoby jadące hondą oraz oplem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt miernik-a@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *