SEROCK. Szajka włamywaczy w rękach policji.

2017-02-10 10:53:40

W sobotę (4.02) seroccy policjanci zatrzymali cztery osoby w związku z trwającym od grudnia ubiegłego roku, śledztwa w sprawie włamań na terenie domków letniskowych na terenie Serocka.
Z domków znikało wszystko, co przestawiało jakąkolwiek wartość, od sprzętu elektronicznego, po wyposażenie domków. Jak informują legionowscy policjanci, sprawa aż do końca stycznia zdawała się być nierozwikłana. W toku prowadzonych czynności policjanci wytypowali cztery osoby: 44-letniego Krzysztofa C; 33-letniego Łukasza P.; 22-letnia Paulinę O oraz 15-letnią dziewczynę, której danych nie podano ze względu na dobro nieletniego. Był to strzał w dziesiątkę. W trakcie przeszukania mieszkań zatrzymanych osób policjanci zabezpieczyli część skradzionego mienia. Włamywacze usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. 15-latką zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. W stosunku do karanego w przeszłości Łukasza P. oraz Krzysztofa C. działającego w warunkach recydywy Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące, natomiast 22-letnia Paulina O. została oddana pod dozór kuratora. Jak podaje policja, sprawa może być rozwojowa i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

QK

Komentarze

2 komentarze

  1. Zerwikaptur odpowiedz

    Szkoda że ni ma już w Polsce kary śmierci. Tak dostali by najwyższy wyrok i więcej nikogo by nie skrzywdzili. A tak wyjdą za moment i komuś ukradną ostatnią złotówkę na życie. Złodziej to jak morderca tylko wolniej zabija!

    1. Marcin odpowiedz

      Jestem za karą śmierci, ale dla morderców. Twój komentarz to czysty debilizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *