Facebook

SEROCK. „Wężykiem” do domu

2016-12-21 4:07:08

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego citroenem. Od razu zauważyli, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Kiedy zbadali alkomatem stan trzeźwości okazało się, że jego wynik to 3,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzut karny i ma zabezpieczone prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wszystko wydarzyło się w Wierzbicy przed godz. 16. Wówczas to legionowska drogówka zatrzymała do kontroli citroena. Auto zachowywało się dziwnie. Przypuszczenie było jedno, kierowca może być pijany.

Kiedy policjanci zbadali stan trzeźwości 54-letniego Krzysztofa M. i alkomat wykazał mu 3,4 promila alkoholu w organizmie nie kryli zdziwienia. Mężczyzna powiedział mundurowym, że wraca ze swojej działki w gminie Serock do Warszawy do domu.

Ta podróż zakończyła się w Wierzbicy, ponieważ policjanci zatrzymali go i zabezpieczyli mu prawo jazdy. Mężczyzna od serockich śledczych usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. W przeszłości Krzysztof M. był już karany za to samo przestępstwo. Teraz ponownie odpowie przed sądem.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *