SEROCK. Wigilijny włam

2015-12-30 8:13:12

Seroccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku podejrzanego o kradzież z włamaniem. 39-letni Mariusz L. włamał się do budynku drukarni i dokonał kradzieży mienia o wartości 15000 zł. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do nich i złożył wniosek o dobrowolne poddanie karze.

 

W Wigilię w godzinach nocnych funkcjonariusze z KP w Serocku otrzymali informacje, że w miejscowości Jachranka w budynku drukarni zostało uruchomione oświetlenie. W trakcie podjętych czynności stróże prawa ujawnili w pomieszczeniu 39-letniego Mariusza L., który nie był wstanie wyjaśnić powodu przebywania na terenie nieruchomości.

Mężczyzna został zatrzymany, gdyż jak się okazało w jego samochodzie funkcjonariusze ujawnili około 900 aluminiowych matryc drukarskich, których wartość została wyceniona na 15000 złotych.

39-letniemu mężczyźnie zostały przedstawione dwa zarzuty dot. kradzieży z włamaniem. W trakcie zbierania dowodów śledczy ustalili, że w dniu 22 grudnia br. Mariusz L. po raz pierwszy dokonał włamania do budynku drukarni poprzez wypchnięcie okna. Podejrzany w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze.

Fot. KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *