Facebook

SEROCK. Wypadli z drogi i dachowali. Nie żyje 36-letni pasażer

2021-07-15 12:03:05

 

W środę (14 lipca) doszło do śmiertelnego wypadku przy ul. Nadbużańskiej w Cuplu (gm. Serock). Osobowym autem podróżowały dwie osoby. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 36-letni pasażer. Teraz policja ustala przyczyny tego dramatycznego zdarzenia

Jak podają służby, około godz. 17.00 strażacy odebrali informację o wypadku drogowym przy ul. Nadbużańskiej w Cuplu. Na miejsce zostały wysłane 3 zastępy straży pożarnej. Po przybyciu ratowników okazało się, że osobowy Volkswagen wypadł z drogi, dachował i wpadł do rowu. W chwili wypadku samochodem jechało dwóch mężczyzn. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 36-letni pasażer auta. Kierowcy samochodu nic się nie stało.
Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca pojazdu w chwili wypadku był po spożyciu alkoholu. Teraz policja pod nadzorem prokuratury ustali dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *