Facebook


SEROCK. Złapali dilera

2016-11-10 8:25:35

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku zatrzymali 37-letniego Daniela B., przy którym znaleźli ponad 7 gramów amfetaminy. Ponadto w czasie kontroli okazało się, że mężczyzna posiada telefon komórkowy, który figuruje jako skradziony w Warszawie. Na nic zdały się tłumaczenia 37-latka, że telefon znalazł. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. O jego losie zdecyduje sąd.

Przed godz. 22 policjanci z Serocka patrolowali rejon cmentarza przy ul. Wyzwolenia. Postanowili dokonać kontroli dwóch zaparkowanych samochodów. W jednym z aut u pasażera mundurowi znaleźli ponad 7 gramów amfetaminy. Ponadto Daniel B. miał przy sobie wagę elektroniczną.

W czasie kontroli okazało się również, że mężczyzna posiada telefon komórkowy, który figuruje jako skradziony w sierpniu na terenie Warszawy. 37-latek został zatrzymany. Mężczyzna tłumaczył, że telefon znalazł. Od serockich śledczych usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i paserstwa. Mężczyzna był w przeszłości karany. Grozi mu 3 lata więzienia. O jego losie zdecyduje sąd.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *