SEROCK. Znęcał się nad rodzicami

2017-01-28 3:33:26

Z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zwrócili się do prokuratora policjanci z Komisariatu Policji w Serocku w stosunku do mężczyzny, który znęcał się nad własnymi rodzicami. 55-letni Andrzej M. po alkoholu wszczynał awantury, groził, wyzywał ojca i matkę oraz niszczył wyposażenie domu. Został zatrzymany przez policjantów podczas interwencji. Decyzją sądu mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu śledczego.

Policjanci z Serocka byli wielokrotnie wzywani na interwencję do jednego z domów w gminie Serock. Andrzej M., często nietrzeźwy, awanturował się, wyzywał, groził pozbawieniem sobie życia i ubliżał rodzicom.

W poniedziałek 23 stycznia miarka się przebrała. Starsi Państwo wezwali policję na interwencję. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Agresywny syn został zatrzymany. W tym samym czasie małżeństwo złożyło zawiadomienie o znęcaniu się. Jak wynika z ustaleń śledczych 55-latek nie dosyć, że wszczynał awantury i wyzywał to jeszcze szantażował rodziców grożąc, że odbierze sobie życie lub podpali się.

55-letni Andrzej M. usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Śledczy, mając na uwadze, że mężczyzna był już w przeszłości karany za to samo przestępstwo zwrócili się do Prokuratury Rejonowej, by został tymczasowo aresztowany. Sąd Rejonowy w Legionowie aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *