Facebook


SEROCK/DĘBE. Kompostowni – NIE BĘDZIE !!!

2017-07-03 7:11:59

 

Podczas dzisiejszej (30.06) sesji rady miasta w Serocku burmistrz Sylwester Sokolnicki podał sensacyjną wiadomość. – Inwestor Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Marek Włodarczyk wycofuje się z planów budowy kompostowni w miejscowości Dębe.

W dniu dzisiejszym miało dojść do spotkania inwestora z burmistrzem, w jego trakcie Marek Włodarczyk oświadczył, że wycofuje się z wcześniejszych planów i nie będzie tworzył kompostowni. W Dębe Zakład Kształtowania Terenów Zielonych ma natomiast nadal prowadzić dotychczasową działalność. Trudno ocenić, co zdecydowało o wycofaniu się inwestora z planów budowy kompostowni, czy zdecydowała postawa i determinacja protestujących mieszkańców czy też inwestor wystraszył się zapowiedzi ministra Sprawa Wewnętrznych Mariusza Błaszczaka. Minister w swoim liście skierowanym do mieszkańców zapowiedział bowiem, że dołoży wszelkich starań i nie pozostawi protestujących bez wsparcia w ich działaniach przeciwko powstaniu kompostowni.

(red.)

Komentarze

5 komentarzy

 1. Jan odpowiedz

  Oszuści i krętacze. Zobaczycie Państwo temat przycichnie i ruszy znowu pod osłoną przepisów prawa. Oni nie odpuszczą z tą kompostownią.

  1. Aisak odpowiedz

   Też mam takie zdanie zależy im na braku rozgłosu i uspienia czujności to się nie skończy…..😔😔😔

 2. asdf odpowiedz

  Wystraszył błaszczaka………….leże i kwiczę
  a co ten domofon może zrobić? jak on się boi własnego cienia

 3. Daro odpowiedz

  Niemożliwe to chyba jakaś ściema?
  Albo trzeba będzie podziękować Błaszczakowi.

 4. Jacek odpowiedz

  Ale jaja , to burmistrz będzie musiał szukać sobie innego biznesu żeby dorobić do emerytury 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *