SIATKÓWKA. DPD Legionovia już trenuje

2020-01-03 1:41:10

Na krótki świąteczno-noworoczny odpoczynek w rodzinne strony rozjechały się siatkarki czwartej drużyny półmetka rozgrywek LSK sezonu 2019/2020, czyli DPD Legionovii. Już 2 stycznia 2020 roku zawodniczki rewelacji aktualnej rywalizacji stawiły się na pierwszych zajęciach, pod kierunkiem trenera Alessandro Chappiniego

Doskonały wynik uzyskany przez nasz zespól w pierwszej fazie rozgrywek zobowiązuje, więc… praca wre. Legionovia drugą część sezonu rozpocznie 19 stycznia 2020 domowym, telewizyjnym (Polsat Sport, godz. 20.30)) spotkaniem z BKS Stal Bielsko-Biała. Przypomnijmy, w pierwszym meczu tych drużyn, na wyjeździe DPD Legionovia wygrała 3:2. Jak będzie tym razem?

Natomiast już 9 stycznia w Ropczycach sparingowe spotkanie naszej drużyny z Developresem Rzeszów. Zanany tez jest ćwierć finałowy rywal naszego zespołu w Pucharze Polski. Los wskazał na sąsiadki zza powiatowej miedzy drużynę NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie to zostanie rozegrane w Nowym Dworze 12 lutego 2020 r.

Jeszcze w starym 2019 roku rozstrzygnęły się wyniki zabawy- plebiscytu ( którego inicjatorem był zarządzający stroną facebookową DPD Legionovii) na siatkarki ostatniego 20-lecia legionowskiego klubu. Spośród wielu propozycji na każdej pozycji kibice-intenauci wskazywali swoim zdaniem najlepszą trójkę. Pomysł trwający przez kilka tygodni -chwycił. Frekwencja wśród głosujących prawie taka sama jak na meczach o ligowe punkty. I to nie tylko na siatkarki, które aktualnie robią furorę na boiskach LSK. Czas głosowań, wspomnień, przypominania siatkarek, które zrobiły wiele dla rozwoju legionowskiej siatkówki. Siłą rzeczy nie wszystkie mogły trafić do zabawowej drużyny marzeń ostatniego dwudziestolecia. O ostatecznym kształcie dream teamu zadecydowała suma liczby głosów oddanych na poszczególne siatkarki. W efekcie powstała drużyna m (patrz zdjęcie), którą „oddano” po czujne oko dwójki szkoleniowców i ….kierownika Zbigniewa Madejskiego, którego na diagramie nie ma, bo „kiero” był w tym czasie jeden. Ci, którzy w zabawie nie wzięli udziału mogą teraz skonfrontować swe siatkarskie sympatie z wyborem internautów.

(jb) fot. fbdpd Legionovia.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *