SIATKÓWKA. Julie, Magda i Ala – DPD Legionovia kompletuje skład

2019-04-30 2:20:39

Walka medale sezonu 2018/2019 w Lidze Siatkówki Kobiet jeszcze toku, tymczasem działacze DPD Legionovii tworzą skład naszej drużyny na następne rozgrywki


O nowym włoskim szkoleniowcu drużyny Alessandro Chiappinim, jego asystencie Adrianie Chylińskim, także o powracającej do drużyny rozgrywającej Alicji Grabce, nowej w zespole przyjmującej Greczynce – Oldze Strantzali informowaliśmy już na naszych łamach .Dziś informacje o kolejnych legionowskich transferach.
Nową atakującą legionowskiej drużyny ma być leworęczna, 24-letnia, mierząca 194 cm wzrostu- Julie Oliveira Souza. To Francuzka, o brazylijskich korzeniach, mająca za sobą występy w reprezentacji „Trójkolorowych” (m.in. w ostatniej edycji Legi Europejskiej). Grała w francuskich klubach takich jak Olympique Mougins czy AS Saint Raphael.
Pozyskano też drugą rozgrywającą drużyny. To 23-letnia, mierząca 181 cm wzrostu – Magdalena Karpińska. Pochodzi ze Środy Wielkopolskiej. Dla siatkówki porzuciła taekwon-do. Razem z juniorkami Pałacu Bydgoszcz zdobyła brązowy medal na MP w Wieliczce. Potem grała w Karpatach Krosno (m.in. razem z Eweliną Mikołajewską i Anną Bączyńską), także w MKS Kalisz (gdzie podpatrywała Martę Grzankę) a ostatnio w zespole BlueSoft Mazovii Warszawa.

Miło nam też poinformować, że kontrakt z Legionovią, na kolejny sezon (trzeci już) przedłużyła środkowa, Alicja Wójcik. Kto Jeszcze będzie reprezentował legionowskie barwy w najbliższym sezonie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *