Facebook


SIATKÓWKA. Kadetki w półfinałach MP – Cztery razy po 3:0

2019-03-13 9:46:48

Kadetki LTS Legionovia pozazdrościły swym starszym klubowym koleżankom i – juniorkom i też zameldowały się półfinałach Mistrzostw Polski


W rozegranym w ostatni weekend goleniowskim ćwierćfinale MP podopieczne trenera Wojciecha Lalka wygrały wszystkie swoje cztery spotkania po 3:0 i z pierwszego miejsca awansowały do najlepszej krajowej szesnastki w tej kategorii wiekowej.
Legionowskie kadetki w Goleniowie najpierw w fazie grupowej pokonały po 3:0 MKS Łańcut i Truso Elbląg, aby w półfinale tej imprezy rozprawić się kolejno: Z Dwójką Zawiercie i Solną Wieliczka również po 3:0. Drugie miejsce w Goleniowie ostatecznie zajęły kadetki MKS Dwójka Zawiercie i też awansowały do półfinałów MP.
Dwie drużyny z goleniowskiego ćwierć finału uzupełniają następujące zespoły z pozostały siedmiu innych imprez rozegranych w innych miastach kraju. Są to: Energetyk Poznań, Elite Volley Kraków,, Volley Wrocław, SMS Ostróda, MKS Dąbrowa Górnicza, MKS Avia Świdnik, BKS Stal Bielsko-Biała, AZS AWF Junior Wrocław, UKS Atena Warszawa, KS Metro Warszawa, KS Pałac Bydgoszcz, ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki i UMKS Wola warszawa. Do której z czterech grup półfinałowych MP trafią legionowskie kadetki i kto w tych półfinale będzie przeciwnikiem naszej drużyny – rozstrzygnie losowanie.

(jb)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *