SIATKÓWKA. Ładowanie akumulatorów – Legionovia rozpoczęła przygotowania

2017-08-04 11:17:24

W poniedziałek w Arenie Legionowo orlenligowe siatkarki Legionovii rozpoczęły przygotowania do sezonu 2017/2018


Na pierwszych zajęciach stawiły się niemal wszystkie wybranki trenera Macieja Bartodziejskiego z trzema wyjątkami. Alicja Grabka, podstawowa rozgrywająca reprezentacji juniorek po MŚ w Meksyku otrzymała jeszcze kilka dni wolnego, a Klaudia Alagierska i nowa w zespole Małgorzata Jasek odpoczywają po udanym dla reprezentacji Polski turnieju w Ostrawie, by za kilka dni rozpocząć przygotowania z kadrą trenera Jacka Nawrockiego do Mistrzostw Eur

Na pierwszym treningu siatkarki m.in. pograły w piłkę nożną. W tej specjalności,
na nasze oko najlepszą była… Beata Mielczarek
Fot. fotoMiD

Legionovia czas „ładowania akumulatorów” ma rozpisany w najdrobniejszych szczegółach. Wszyscy mają nadzieję, że zespół, z nowymi siatkarkami w składzie(Alicja Wójcik, znana już legionowskim kibicom Beata Mielczarek, Magdalena Damaske, Paulina Szpak) uplasuje się na wyższej pozycji, niż ta przedostatnia, w ubiegłym sezonie.

Serdeczne powitanie nowej legionowskiej środkowej Alicji Wójcik z kierownikiem zespołu Zbigniewem Madejskim
Fot. fotoMiD

O przygotowaniach siatkarek Legionovii będziemy sukcesywnie informować na naszych łamach. Dziś tylko dodajmy, że sezon 2017/2018 w Orlen Lidze rozpocznie się dopiero w październiku br, ze względu na wspomniane wcześniej Mistrzostwa Europy z udziałem oczywiście reprezentacji Polski.

(jb)
fot: fotoMID

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *