Facebook


SIATKÓWKA. Legionowski finał Under-23

2017-04-24 6:20:53

W najbliższy weekend w Arenie Legionowo odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski zespołów do lat 23. Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn wystąpią po cztery najlepsze klubowe drużyny krajowe w tej kategorii wiekowej. Wśród pań rywalizować będzie drużyna Legionovii.

Niespełna tydzień po sukcesie legionowskich juniorek w Malborku na sympatyków siatkówki czekają więc nowe wrażenia z udziałem podopiecznych trenera Wojciecha Lalka, bo właśnie nasze juniorki reprezentowały klub w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet i uzyskały awans do finałów. Na finiszu to właśnie rozgrywki MLK uzyskały miano Młodzieżowych Mistrzostw Polski (Under- 23).

– Decyzją klubu Legionovia SA – mówi Wojciech Lalek- nasze złote juniorki zostaną wzmocnione w finałach – zawodniczkami z drużyny seniorek, bo niemal wszystkie, z małymi wyjątkami mieszczą się w formule Under-23. To z jednej strony zaszczyt, ale i pewien kłopot bogactwa. Będziemy się starali jakoś to kadrowo pogodzić, zrobić wszystko co możliwe, aby w dwóch meczach jakie są do rozegrania, jak najwięcej siatkarek na to zasługujących zaistniało.

 

Oto godzina rozpiska legionowskich finałów:

KOBIETY
sobota (29 bm.):
godz. 10. Legionovia – San-Pajda Jarosław
godz. 12. Pałac Bydgoszcz – AZS AWF Warszawa
niedziela (30 bm.):
godz. 10 mecz o 3. miejsce (przegranych z soboty)
godz. 12.30 finał mistrzostw (wygranych z soboty)

MĘŻCZYŹNI
sobota:
godz.15. BBTS Bielsko-Biała – MOS Wola Warszawa
godz. 17.30 Cerad Czarni Radom – Espadom Szczecin
niedziela:
godz. 15. mecz o 3. miejsce
godz. 17.30 finał mistrzostw

JERZY BUZE

Fot. fotoMiD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *