Facebook

SIATKÓWKA. LTS Legionovia rządzi – Dublet w Mistrzostwach Juniorek Mazowsza

2019-02-12 3:35:20

W juniorskiej siatkówce dziewcząt na Mazowszu bez zmian! Po raz drugi z rzędu LTS Legionovia na dwóch pierwszych miejscach podczas Mistrzostw Mazowsza Juniorek, które w ostatni weekend zostały rozegrane w legionowskim LO im. Marii Konopnickiej

Prowadzone przez trenerów Pawła Kowala i Wojciecha Lalka juniorki LTS, przez przeszły finały przeszły jak burza. Wygrały trzy swoje spotkania, nie tracąc w nich choćby seta. MVP mistrzostw została wybrana przyjmująca drużyny legionowskich juniorek – Agata Plaga.

 

Na wielkie brawa zasługuje także drużyna legionowskich kadetek, występująca w mistrzostwach pod nazwą LTS II, a prowadzona przez trenera Dawida Michora. Kadetki rywalizując w mistrzostwach juniorek zdobyły drugą lokatę, przegrywając tylko z koleżankami klubowymi, o dwa lata od nich starszymi. Swoje Mistrzostwa Mazowsza Kadetek drużyna „Michorek” mieć będzie w najbliższy weekend, w stolicy przy ul. Rogalińskiej.

Juniorki LTS Legionovia po zdobyciu mistrzostwa Mazowsza awansowały już do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Prawdopodobnie na tym szczeblu rywalizacji zespół juniorek LTS Legionovia zostanie uzupełniony 3-4 legionowskimi kadetkami, a decyzję czy tak ewentualnie będzie podejmą legionowscy szkoleniowcy.

Wyniki Mistrzostw Mazowsza Juniorek 2019:

LTS I – LTS II, 3:0 MVP- A. Plaga, MOS Wola – UKS Atena, 3:2 MVP – O. Kosieradzka,

LTS I – UKS Atena, 3:0 MVP- N. Dąbrowska, LTS II – MOS Wola, 3:2 MVP: -J. Orzoł,

LTS II – UKS Atena, 3:1 MVP: – I. Dąbrowska, LTS I – MOS Wola, 3:0 MVP- M. Woźniak.

Ostateczna kolejność mistrzostw: 1. LTS I Legionovia 2. LTS II Legionovia 3. MOS Wola Warszawa 4. UKS Atena Warszawa. (jb)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *