SIATKÓWKA. LTS Legionovia rządzi – Dublet w Mistrzostwach Juniorek Mazowsza

2019-02-12 3:35:20

W juniorskiej siatkówce dziewcząt na Mazowszu bez zmian! Po raz drugi z rzędu LTS Legionovia na dwóch pierwszych miejscach podczas Mistrzostw Mazowsza Juniorek, które w ostatni weekend zostały rozegrane w legionowskim LO im. Marii Konopnickiej

Prowadzone przez trenerów Pawła Kowala i Wojciecha Lalka juniorki LTS, przez przeszły finały przeszły jak burza. Wygrały trzy swoje spotkania, nie tracąc w nich choćby seta. MVP mistrzostw została wybrana przyjmująca drużyny legionowskich juniorek – Agata Plaga.

 

Na wielkie brawa zasługuje także drużyna legionowskich kadetek, występująca w mistrzostwach pod nazwą LTS II, a prowadzona przez trenera Dawida Michora. Kadetki rywalizując w mistrzostwach juniorek zdobyły drugą lokatę, przegrywając tylko z koleżankami klubowymi, o dwa lata od nich starszymi. Swoje Mistrzostwa Mazowsza Kadetek drużyna „Michorek” mieć będzie w najbliższy weekend, w stolicy przy ul. Rogalińskiej.

Juniorki LTS Legionovia po zdobyciu mistrzostwa Mazowsza awansowały już do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Prawdopodobnie na tym szczeblu rywalizacji zespół juniorek LTS Legionovia zostanie uzupełniony 3-4 legionowskimi kadetkami, a decyzję czy tak ewentualnie będzie podejmą legionowscy szkoleniowcy.

Wyniki Mistrzostw Mazowsza Juniorek 2019:

LTS I – LTS II, 3:0 MVP- A. Plaga, MOS Wola – UKS Atena, 3:2 MVP – O. Kosieradzka,

LTS I – UKS Atena, 3:0 MVP- N. Dąbrowska, LTS II – MOS Wola, 3:2 MVP: -J. Orzoł,

LTS II – UKS Atena, 3:1 MVP: – I. Dąbrowska, LTS I – MOS Wola, 3:0 MVP- M. Woźniak.

Ostateczna kolejność mistrzostw: 1. LTS I Legionovia 2. LTS II Legionovia 3. MOS Wola Warszawa 4. UKS Atena Warszawa. (jb)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *