SIATKÓWKA. Nietypowa prezentacja – DPD Legionovia Legionowo

2018-10-24 3:13:49

W ostatnią sobotę, na dwa tygodnie przed inauguracją sezonu 2018/2019 w Lidze Siatkówki Kobiet, swą oficjalną prezentację miał zespół DPD Legionovia Legionowo. Prezentację nietypową, bo w warszawskim salonie samochodowym Opel Nexteam, jednego ze sponsorów legionowskiej drużyny


Miejsce na co dzień służące do sprzedaży samochodów przekształciło się tego dnia w sportową arenę, w której zaprezentowano nową siatkarską drużynę, która wkrótce powalczy o ligowe punkty. Na gości, wśród nich rzecz jasna najwierniejszych kibiców teamu trenera Piotra Olenderka, czekała nie tylko drużyna ze sztabem szkoleniowym, ale także inne atrakcje. M. .in. animacje dla dzieci, fotobudak, foodtruck, prezentacja nowego Opla Combo Life. Kibice i sympatycy legionowskiego zespołu mogli też nabyć karnety na nowy sezon w promocyjnej cenie.

Na deser w salonie samochodowym rozegrano towarzyskie spotkanie pomiędzy drużyną DPD Legionovia, a męską drużyną pracowników Opel Nexteam. Wynik tej konfrontacji? Znamy, ale nie zamierzamy go zdradzać. Panowie walczyli ambitnie, ale… jak na prawdziwych facetów przystało byli bardzo gościnni dla naszych siatkarek..

(jb)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *