SIATKÓWKA. Siatkarki… dopingują

2017-05-17 12:34:40

Orlenligowe siatkarki Legionovii już po sezonie, w okresie roztrenowania. Zarząd klubu, jak nas poinformował prezes Sławomir Supa, pracuje nad składem zespołu na przyszły sezon. Ten skład ma być znany pod koniec tygodnia. W oczekiwaniu na te decyzje dla siebie decyzje, dziewczyny spędzają wolny czas od zajęć (m.in. na zgrupowaniach drużyn młodzieżowych) w różny sposób.

Niektóre z nich, nasz fotoreporter spotkał w roli dopingujących na meczach męskich zespołów innych dyscyplin sportowych. I tak Ola Rasińska, Ada Adamek i Ania Bączyńska(foto górne) oglądały w stolicy mecz koszykarzy Legii Warszawa z GTK Gliwice o superligę. „L-ki” naszych siatkarek poskutkowały, drużynie stołecznej do awansu potrzebne jest już tylko jedno zwycięstwo. Natomiast Kasia Połeć (foto dolne) oglądała z zainteresowaniem sobotnie, emocjonujące (te z serią karnych) spotkanie piłkarzy ręcznych KPR RC Legionowo z Piotrkowianinem. To był także zwycięski mecz.
Pozostając przy tematyce siatkarskiej dodajmy, że od poniedziałku do soboty w Arenie Legionowo trenuje kadra Polski trenera Janusza Nawrockiego. W piątek i sobotę, o godz. 17, w ramach tego legionowskiego zgrupowania Polska rozegra dwa spotkania sparingowe z reprezentacją Belgii. Wstęp dla publiczności na te oba sparingi – wolny.

Fot. fotoMiD

JERZY BUZE

Fot. fotoMiD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *