SPORT. Wielka Impreza AMP GOOL w Stanisławowie Pierwszym już za nami !

2017-06-12 6:42:45

 

10 czerwca w Stanisławowie Pierwszym odbyły się Eliminacje do Wielkich Mistrzostw Akademii GOOL 2017.

Drużyny rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych : 2009/2010 i 2007/2008 oraz 2004/2005/2006. Na wszystkich trzech poziomach rywalizacja była bardzo zacięta. Rywalizowały ze sobą drużyny z Stanisławowa Pierwszego, Duczek, Klembowa, Leśniakowizny, Goworowa, Zielonki, Wołomina, Legionowa, Czarnej i Warszawy. W najmłodszej kategorii wiekowej zwyciężyli chłopcy z Leśniakowizny a 2 miejsce – drużyna Legionowa. Obie drużyny uzyskały awans do Finałów Turnieju, który odbędzie się 24 czerwca w Wołominie.

W kategorii wiekowej 2007/2008 pierwsze miejsce zajęła drużyna z Goworowa a 2 miejsce również premiowane awansem do finałów turnieju przypadło drużynie z Klembowa.

W najstarszej kategorii wiekowej młodych piłkarzy zwyciężyła drużyna gospodarzy ze Stanisławowa Pierwszego a tuż za nimi na drugim miejscu premiowanym awansem wywalczyła ekipa z Goworowa.

W turnieju wzięło udział blisko 150 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały wspaniałe puchary.

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

NAGRODY INDYWIDUALNE

Rocznik 2009/2010

NAJMŁODSZY ZAWODNIK- Benedyk Szymon – Wołomin

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Budzicz Stanisław – Legionowo

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Zawadzki Jakub – Stanisławów

KRÓL STRZELCÓW- Groszyk Szymon – Leśniakowizna

ROCZNIK 2007/2008

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Fronczyk Adam – Goworowo

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Białobrzewski Maciek – Goworowo

KRÓL STTRZECÓW – Fedorczyk Marek – Stanisławów

Rocznik 2004/2005/2006

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Barszczewski Daniel – Duczki

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Porębski Aleksander – Stanisławów

KRÓL STRZELCÓW – Majewski Dariusz – W-wa Wola

Zarząd Klubu AMP GOOL dziękuje Staroście Legionowskiemu Panu Robertowi Wróblowi i Wójtowi Gminy Nieporęt Maciejowi Mazur za Patronat nad imprezą a także ufundowanie pięknych statuetek i nagród rzeczowych. Swoje podziękowania kieruję także do Agnieszki Stankiewicz – Dyrektora Gimnazjum za całoroczną owocną współpracę.

Cieszymy się z wysokich frekwencji na naszych treningach i turniejach. Gratuluje zwycięzcom a także pozostałym drużyną woli walki. Nasz plan szkolenia jest długofalowy i zakłada wieloletnie szkolenie dla dzieci i młodzieży. Nasi adepci są stale monitorowani tak aby mogli mieć szansę wystąpienia w naszych elitarnych zespołach „Reprezentacyjnych”

Jakub Szcześniak
Prezes Zarządu
KS AMP GOOL

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *