Stylowe przedwiośnie, czyli jak modnie przywitać nową porę roku

2019-02-25 11:02:00
Istnieje przekonanie, że wiosna to najlepszy czas na zmiany. Powrót słonecznych akcentów, wybudzenie się z zimowego letargu i cała reszta pozytywnej energii, której doświadczamy, sprawia, że chce się żyć. Zanim jednak ta ciepła pora roku zagości w naszej strefie klimatycznej na dobre, musimy się jakoś uporać z urokami okresu przejściowego. Sprawdź, co i jak nosić, żeby nie zwariować!

 

SORRY NOT SORRY – kwiecista sukienka z młodzieńczym akcentem

Okres pomiędzy zimą a wiosną nie należy do najłatwiejszych. Mroźne poranki, słoneczne popołudnia, wietrzne wieczory… w takich warunkach trudno normalnie funkcjonować. Na szczęście moda niesie ze sobą wiele ciekawych propozycji, które nie tylko umilą ten czas, ale również dodadzą Ci potężnej dawki pewności siebie! Jednym z takich rozwiązań jest dziewczęca sukienka SORRY! Ten wygodny, a zarazem efektowny projekt składa się z dwóch części – kwiecistego dołu oraz górnej części przypominającej bluzkę o rockowym charakterze. Dziewczęco, ale z pazurem. Taki efekt Ci chyba odpowiada, prawda?

AWESOME GIRL – świat należy do najodważniejszych!

Trendsetterki, które cenią sobie luźne, swobodne i intrygujące projekty z charakterem, bez wątpienia zakochają się w przedłużanej bluzie z kapturem OH YEAH! Jeżeli szukasz bluzy, która urozmaici każdą Twoją codzienną stylizację, to znakomicie trafiłaś! Czarna bluza OH YEAH, której przedłużany krój wraz z oryginalnymi aplikacjami tworzy znakomitą całość, została stworzona z myślą o współczesnych trendsetterkach, które pragną wyróżnić się na tle innych, nie rezygnując tym samym z komfortu i wygody. Z czym ją skompletować? W tym przypadku masz pełną dowolność! Czarne spodnie dresowe? A może stylowe jeansy? Niezależnie od tego, na co postawisz, pamiętaj, że jesteś niesamowita!

CHILL DREAM – elegancka, modna i bardzo dziewczęca.

Sprawdź ofertę szałowych koszulek dziewczęcych w sklepie Reporter Young! >>

Kolejnym projektem, który pomoże Ci przetrwać przedwiośnie, jest bajecznie piękna
koszula CHILL DREAM! Dziewczęcy charakter tego projektu komponuje się
doskonale z marmurkowymi spodniami, dzięki czemu zyskujemy prostą, lecz
wyjątkową stylizację na co dzień. Poczuj wiosnę w swoim sercu i wyraź to za pomocą
oryginalnej stylówki! Naprawdę warto!

Czujesz się gotowa na zmiany? Jeśli tak, to znakomicie, a jeśli nie… to jeszcze
wszystko przed Tobą! Nastaw się pozytywnie za pomocą mody i ciesz się
nadchodzącą wiosną. Dobro nadciąga!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *