Świat filmu w Twoim domu. Pakiety CANAL+

2018-03-02 11:14:22

Pasjonaci kina wciąż poszukują miejsca stworzonego specjalnie z myślą o nich, gdzie będą mogli wybierać wśród niezliczonej ilości filmów, programów, transmisji sportowych. Chodzi o przestrzeń idealną, gdzie wszystko podane jest na tacy, uporządkowane i dostępne całą dobę. Gusta ich są bowiem rozmaite. Jedni pochłaniają film za filmem, gonią za nowościami, ścigają premiery, tropią dzieła z ulubionym aktorem, albo te, które stworzył jakiś geniusz reżyserii. Inni preferują seriale i mogą oglądać kilka jednocześnie, nigdy nie gubiąc wątku ani nie myląc postaci. Jeszcze inni kochają sport i muszą być na bieżąco z każdym sportowym wydarzeniem, tym większym i tym mniejszym. Nie lubią spóźniać się na mecze i nie lubią oglądać powtórek. Mieć taki wybór i wszystko w jednym miejscu to już szczyt marzeń. Ale marzenia są po to, aby je spełniać. Dlatego powstały pakiety CANAL+.

 

Co ciekawego?

Co byś powiedział, jeżeli dostaniesz kanały, które zapewnią dostęp do wszelkiego rodzaju programów, gdzie żaden film ani mecz nie są przerywane reklamami? A jeśli do tego dostałbyś kanał sportowy, gdzie wszystkie wydarzenia będziesz mógł śledzić na bieżąco? I jeśli powiemy, że powstał specjalny kanał dla tych, którzy nigdy nie zdążają na czas? Dlatego każda z emisji CANAL+ zaczyna się tam godzinę później. Prawda, że brzmi zachęcająco? Pakiety są skonstruowane tak, abyś zawsze otrzymał to, czego szukasz i na czym najbardziej Ci zależy. Do wyboru jest 8 kanałów, które zaspokoją wymagania najwytrawniejszych miłośników telewizji:

  • Kanał dla spóźnialskich z odłożoną w czasie transmisją programów.
  • Kanał z serialami, które podbiły serca miłośników na całym świecie.
  • Kanał z największymi hitami polskimi i zagranicznymi. Plejada gwiazd, najznamienitsi reżyserzy, wydarzenia ze świata filmu, najzabawniejsze animacje, ekscytujące wydarzenia sportowe.
  • Kanał z filmami komercyjnymi i kino niezależne, ciąg dalszy starych i nowych hitów.
  • Kanał z propozycjami dla całej rodziny, niezależnie od wieku, najnowsze filmy i seriale.
  • Kanały sportowe, na których obejrzycie wszystko, co aktualnie w sporcie się dzieje.
  • CANAL+ na życzenie to ogromna biblioteka filmów, seriali, programów, które dostępne są non stop i nie zawierają reklam.
  • Kanały dla odkrywców, którzy lubią podbijać świat przed telewizorem, eksplorować niebezpieczne tereny i stawać oko w oko z niebezpiecznymi zwierzętami.

Twój najlepszy wybór

Fantastyczny świat filmowych arcydzieł nie musi być już czymś odległym i nieosiągalnym. Dziś Ty decydujesz, co lubisz oglądać, na czym Ci najbardziej zależy i czego Ci potrzeba. Nie jesteśmy skazani na oglądanie tego, czego nie chcemy oglądać, co nie leży w obszarze naszych zainteresowań.

Mamy ogromny wybór i możliwości dostosowywania telewizji pod siebie i swoje upodobania. Istniejące pakiety telewizji w UPC są coraz bardziej atrakcyjne cenowo, a co najważniejsze, nie musimy wiązać się długoterminowymi umowami. To sposób na stworzenie idealnie dopasowanej, wręcz szytej na miarę, telewizji. Decydujemy, co oglądamy, ale także kiedy oglądamy. Możemy wracać do ulubionych filmów, seriali, albo konkretnych odcinków. Nadrabiać zaległości, opóźnić seans o dzień czy kilka godzin. Mamy możliwość wybierania propozycji dla naszych dzieci, mając pod kontrolą to, co oglądają. Dla wielu z nas ogromną zaletą takiej telewizji jest nieprzerywanie filmów reklamami. Daje to komfort oglądania, pozwala na skupienie i delektowanie się seansem.

Jeżeli masz dość tradycyjnej telewizji, oczekujesz czegoś więcej i sam chcesz decydować o tym, co oglądasz, sprawdź interesującą ofertę i poznaj szczegóły oferty UPC.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *