Szukasz pomysłu na świąteczny prezent? Kup go taniej w Galerii Łomianki!

2020-12-05 12:45:54
Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, które jednak oferuje swoim gościom naprawdę bogatą ofertę sklepów. Właśnie teraz czeka w nich naprawdę wiele promocji, dzięki czemu, jeżeli poszukujemy świątecznych prezentów, możemy kupić je nawet 80% taniej! To idealna okazja, by nie tylko kupić naszym bliskim to, co sprawi im najwięcej radości, ale również okazja, by zaoszczędzić!

 

Wszystkie promocje w Galerii Łomianki jak zwykle są opisane TUTAJ – pełna lista jest zawsze aktualizowana i publikowana na stronie internetowej Galerii Łomianki.

Promocja w Media Expert

Idealnym wyborem w wielu przypadkach okażą się konsole, gry, ekspresy do kawy czy inne elektroniczne akcesoria. Jeżeli to coś, co sprawy przyjemność Twoim bliskim, czas odwiedzić Media Expert. To właśnie tutaj czeka na nas olbrzymia wyprzedaż, trwająca od 1 do 24 grudnia. Ceny zostały obniżone o nawet 80%!

Na pewno na uwagę zasługują najnowsze konsole, zarówno PS5, jak i Xbox Series X. Jeżeli tylko chcemy, możemy również zdecydować się na kartę podarunkową Media Expert, która jest dobrym pomysłem zawsze, jeżeli nie mamy pomysłu na konkretny prezent.

Promocja w CARRY

Ubrania i akcesoria to coś, co czeka na nas w CARRY. To właśnie tutaj uda nam się kupić wesołe skarpety, świąteczny sweter, gustowny krawat czy muszkę z poszetką. Będzie to również dobry pomysł, jeżeli szukamy praktyczniejszych prezentów, takich jak torebki, ale również, jeżeli chcemy komuś wręczyć nowy, zimowy płaszcz. W tym przypadku warto odwiedzić zwłaszcza CARRY, ponieważ obecnie ceny są tam obniżone nawet o 50%!

Promocja i świąteczne prezenty w Pepco

W tym roku Pepco przygotowało dla swoich klientów kilka opcji na naprawdę znakomity prezent, w dobrej cenie, dla najmłodszych w naszej rodzinie. Laska Glossy Bossy dostępna jest w cenie 30 zł, zestaw wóz strażacki z kaskiem to koszt jedynie 40 zł, a interaktywny pies lub kot (na smyczy) będzie kosztował jedynie 40 zł. Oferta Pepco dostępna jest do 9 grudnia lub do wyczerpania zapasu asortymentu.

Promocja w Vision Express

Jeżeli chcemy zadbać o nasz wzrok, lub wzrok naszych bliskich, warto zdecydować się na promocję w Vision Express, która trwa do 24 grudnia. Tutaj zniżka będzie zależeć od tego, ile mamy lat – im więcej, tym mniej zapłacimy za nasze okulary. Do ilości posiadanych przez siebie lat, powinniśmy dodać 100 – właśnie tyle będzie wynosić nasza zniżka na okulary korekcyjne w złotówkach. Jeżeli jednak zdecydujemy się na okulary progresywne, które standardowo są droższe, niż klasyczne okulary korekcyjne, wtedy nasza zniżka zostanie podwojona.

Promocja w Lynx Optique

Jeżeli interesują nas okulary, i to nie tylko korekcyjne, warto sprawdzić również ofertę Lynx Optique. Tutaj czeka na nas promocja, dzięki której ceny oprawek do okularów korekcyjnych została obniżona o 50%! Na miejscu czeka na nas również zupełnie darmowe badania wzroku, a do tego jeżeli chcemy zdecydować się na okulary przeciwsłoneczne, ich ceny zostały obniżone aż o 25%. Same okulary przeciwsłoneczne, to prezent, na który decyduje się wiele osób, i chociaż trzeba będzie jeszcze odrobinę poczekać z jego wykorzystywaniem, to jest on praktyczny i znakomicie odbierany przez osoby obdarowane!

Perfumy – sprawdzony prezent szybko w naszych rękach!

Znakomitym pomysłem często są perfumy – jeżeli tylko wiemy, jak trafić w czyjeś gusta. Jeżeli mamy z tym problem, warto sprawdzić, jakie perfumy ktoś lubi obecnie, po czym w internecie łatwo odnaleźć strony, które poinformują nas, jakie perfumy są podobne do obecnie używanych przez daną osobę lub jakie perfumy podobają się osobom, które dany zapach lubią. A to najważniejszy krok do sprawdzonego, trafionego prezentu!

Sephora oferuje nam obecnie opcję Click and Collect. Dzięki niej możemy odebrać perfumy już w ciągu 2 godzin od ich zamówienia. Jak tego dokonać? Wystarczy złożyć zamówienie na stronie Sephora.pl, wybrać perfumerię Sephora w Galerii Łomianki, po czym po dwóch godzinach wybrane przez nas perfumy będą dostępna dla nas do odbioru przy wejściu do perfumerii!

Inne promocje w Galerii Łomianki

Powyższe propozycje to jednak jedynie kilka propozycji, które pozwolą nam zdobyć wspaniałe, świąteczne prezenty w naprawdę niskich cenach. Wszystkie promocje czekają na nas na stronie Galerii Łomianki. Znajdziemy wśród nich m.in. promocje w CCC czy Martes. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi z nich!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *