Tego lata odkryj Chorwację na łodzi

2021-04-13 1:20:45

Chorwacja to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc na spędzenie wakacji na pokładzie! Ponad 1200 wysp, zachwycające wybrzeże wraz z wieloma atrakcjami, zabytkami i przeszywającym kolorem morza tworzą niepowtarzalną wakacyjną scenerię. A do tego Chorwacja ugości Cię pyszną kuchnią, życzliwymi mieszkańcami i idealnymi warunkami na wakacje na pokładzie jachtu żaglowego, czy motorowego. Odkryj ten piękny kraj i przeżyj niezapomniany urlop nad Adriatykiem!

Odkryj prawdziwe skarby Morza Adriatyckiego

Zdecyduj się na wynajem łodzi w Chorwacji i wyrusz w wyjątkowy rejs po najpiękniejszych wyspach na Adriatyku. Dzięki czarterowi jachtów możesz zaplanować zobaczenie wielu miejsc podczas jednej podróży. Wybierz się na słynącą z lawendowych pół i życia nocnego wyspę Hvar, odkryj najsłynniejszą plaże Zlatni Rat na wyspie Brac, lub daj się porwać weneckiej architekturze i bujnej roślinności na Lošinj. Możliwości jest bardzo wiele!

Zobacz bogactwo kulturowe Chorwacji

Czarter jachtów motorowych to doskonała okazja, aby zobaczyć jak najwięcej podczas urlopu w Chorwacji. Zaplanuj swoją trasę z uwzględnieniem najważniejszych i najciekawszych zabytków regionu. Przed Tobą wizyta w niezwykłym Dubrowniku i Splicie, miastach słynących ze swoich atrakcji i zabytków, od starożytnych murów i majestatycznej fortecy wznoszącej się nad morze, po pałac cesarza z III wieku i zabytkowe ulice, stare miasto, czy piękny port. Jeśli kochasz przyrodę nie pomiń także Parku Narodowego Jezior Plitwickich – pamiętaj że możesz go zwiedzić łodzią, rowerem lub pieszo. Zaplanuj wakacje we własnym tempie oraz rytmie i odkrywaj Chorwację z zachowaniem swobody i niezależności, jaką daje czarter jachtów!

Czarter jachtów w kilka kliknięć!

Gdzie i jak bezpiecznie oraz łatwo wynająć jacht w Chorwacji? Wejdź na stronę Click&Boat i wyczarteruj swoją wymarzoną motorówkę, żaglówkę, czy katamaran za pomocą zaledwie kilku kliknięć! Skorzystaj z najlepszych i sprawdzonych ofert. Zobacz opinie i polecenia od użytkowników, którzy przeżyli już swoją wakacyjną przygodę na pokładzie w Chorwacji i zaplanuj idealne wakacje nad Adriatykiem!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *