To i Owo 43/2018

2018-10-24 10:56:39

Najnowszy numer już dziś w kioskach, a w nim:

TEMAT NUMERU: Wyniki wyborów samorządowych
Śmierć w przejściu podziemnym
Tunelu Polna/Kwiatowa nie będzie

LEGIONOWO
Komunikacja na 1 listopada
Autobus Specjalny: 1 i 3 listopada

POWIAT
Dodatkowe środki z UE dla przedszkola specjalnego
Inwestują w najmłodszych

LEGIONOWO
Niesamowita Drużyna Harcerska
7 Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku “Czarne Stopy”

LEGIONOWO

Zagospodarowanie przestrzenne – słów kilka
Sprawne gospodarowanie przestrzenią

A ponadto: SPORT, KULTURA, PROGRAM TV, ROZRYWKOWE TO I OWO i wiele innych atrakcji. Polecamy!


Komentarze

5 komentarzy

 1. ///// odpowiedz

  Smogorzewski Brawo !!!

 2. Jarząbek odpowiedz

  Łubu dubu,łubu dubu niech żyje nam…
  Świat pędzi do przodu,już dwudziesty pierwszy wiek.Legionowo jakby w drugą stronę pędzi.
  Jesteśmy w ,,Misiu”.To jest Miś na miarę naszych możliwości jak widać.

 3. Daro odpowiedz

  Najwyższy czas zacząć nazywać sprawy po imieniu. Legionowo to nie miasto to stan odmiennego niestety umysłu z ogłupiałymi od nadmiaru propagandy mieszkańcami. Pomijam już zachowanie prezydenta, reprezentanta 55 tyś miasta, seksistowskie odzywki, kompromitujące zdjęcia, czy “wyczyny” na ringu. W całej Polsce sprawa odbiła się szerokim echem, większość komentarzy jest nieprzychylna bo mało kto godzi się na takie traktowanie przez przełożonego. W Legionowie odwrotnie, próby odwrócenia uwagi, nagonka na gazetę która jako jedna z wielu opisuje prawdę, mieszanie z błotem tych dla których Smogorzewski nie jest żadnym wzorem ani dobrym gospodarzem. Od jakiegoś czasu mamy wysyp propagandowych “laurek” dzięki którym ma powstać mit Smogorzewskiego “zbawcy” Legionowa dzięki któremu nastąpił niespotykany nigdzie rozwój naszego miasta, co tam że ten rzekomy rozwój naszego miasta jest raczej iluzoryczny. Przez 16 lat rządów Smogorzewskiego nie udało się wybudować chociażby drugiego żłobka, budowa szpitala to temat poruszany jedynie przy okazji kolejnych wyborów. Mieszkańcy karmieni propagandową papką nie chcą uwierzyć że prawdziwy rozwój miasta to rozwój infrastruktury, to komunikacja miejska, miejsca do spędzania wolnego czasu dla rodzin. A co oferuje Legionowo, namiastkę komunikacji lokalnej, namiastkę parków, główną ulicę miasta zamienioną w gigantyczny parking a całe miasto zamienione w gigantyczne blokowisko podzielone torami. Rozejrzyjcie się jak wygląda rozwój innych miast, tam gdzie myśli się o rozwoju infrastruktury, tam gdzie już dawno powstały duże centra handlowe, kompleksy basenów, kina, szpitale. Dlaczego w Legionowie rzekomo tak prężnie rozwijającym się mieście prywatne podmioty inwestują tak mało. Jedna rzecz działa w Legionowie jednak nadzwyczaj sprawnie to propaganda w czystej postaci dzięki której mieszkańcy mają uwierzyć w ten sukces, inną grupę stanowią ci którzy są na garnuszku władz, wiedzą że po zmianie władz stracą bardzo dużo, wpływy i łatwe pieniądze, to tłumaczy ciszę i brak reakcji ze strony mężów pań na sławnej już w całej Polsce konwencji. Dla niektórych władza i wpływy są ważniejsze od dobrego imienia

 4. mil odpowiedz

  Obciach ponad podziałami!
  Niestety to nie jest kabaret ale wynik wyborów w mieście Legionowie.Platformersi i ich sławny lider- Romek Smogorzewski wygrali.Dobrze że nie były to wybory do Parlamentu Europejskiego bo tacy ambasadorzy polskiej sprawy wprawili by innych parlamentarzystów w nie małe zdziwienie.Wręcz osłupienie.
  Swoją drogą emocje polityczne odbierają ludziom rozum bo trudno uwierzyć by człowiek rozumny głosował na Romka and company.
  A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać do Irkucka.

 5. meg odpowiedz

  Ale wstyd dla miasta Legionowa!
  Warto się przyjrzeć jak wygląda twarz Platformy Obywatelskiej w Legionowie czyli twarz Romana Smogorzewskiego.Bardzo dobrze dobrane zdjęcie-reprezentatywne do charakteru tego pana.
  Pozostając w osłupieniu posłucham sobie Niemena:Dziwny jest ten świat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *