Udana gra wstępna – jakie gadżety?

2019-08-12 8:57:41
W Twojej sypialni wieje nudą? Nie macie wraz z partnerem żadnych nowych pomysłów na satysfakcjonujące igraszki łóżkowe? A może do tej pory ograniczaliście się wyłącznie do standardowego odbywania stosunków płciowych? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „tak”, warto abyś zajrzał w dalsze fragmenty naszego tekstu, gdzie podpowiemy Ci, jak za pomocą prostych akcesoriów erotycznych możecie rozpalić namiętność na nowo, pobudzając zmysły i potęgując odczuwane doznania.

 

 

Otwórz się na to, co nowe

Nie musisz się wstydzić, że do tej pory nie wprowadziliście do swej miłosnej alkowy żadnego gadżetu intymnego z prawdziwego zdarzenia. Badania statystyczne od lat pokazują, że my Polacy jako naród jesteśmy w kwestiach seksualności nadal dość zamknięci, co wiąże się z brakiem odwagi na eksperymentowanie a w szczególności testowanie akcesoriów. Uczucie skrępowania towarzyszy niezależnie od wieku już na samą myśl o konieczności wejścia do sex shopu i zapoznawania się z ofertą rozmaitych dodatków sypialnianych. Dlatego też znakomitą alternatywą są sklepy internetowe typu Venus z zabawkami, lubrykantami, afrodyzjakami czy bielizną. Porównując jednakże wyniki badań sprzed kilku lat z najświeższymi sondażami, zdecydowanie można stwierdzić, że powoli Polacy przełamują się i coraz chętniej nastawieni są na wszelkie nowości. Wszystko to z ciekawości, ale również, aby wprowadzić nieco urozmaicenia w swe nudne życie seksualne. Seksuolodzy do gadżetów erotycznych są nastawieni z reguły bardzo pozytywnie, wskazując na fakt, iż wśród par testujących zabawki nawet na etapie zwykłej gry wstępnej, stosunki płciowe są bardziej satysfakcjonujące, a temperatura w sypialni jest ciągle na tyle wysoka, że między partnerami nie dochodzi do zdrady, czy wygaśnięcia więzi emocjonalnych.

Nic gorszącego

Pojęcie akcesoria erotyczne to niesamowicie szeroki zbiór przeróżnych gadżetów, wśród których można znaleźć rozległy wachlarz zupełnie „zwyczajnych” produktów, niekoniecznie wymagających wyuzdania, ekstremalnej odwagi, czy skłonności do fetyszu. Co ciekawe i warte podkreślenia, wiele akcesoriów seksualnych jest zalecanych przez lekarzy! Jak to możliwe? W szczególności tyczy się to zabawek przeznaczonych dla pań, a mianowicie na przykład kulek waginalnych, które stanowią skuteczny trening mięśni Kegla, co sprzyja sprawniejszemu rodzeniu oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia w wieku starczym problemów z nietrzymaniem moczu. Podobnie dużo zalet przypisuje się stymulatorom łechtaczki, które nie tylko potęgują doznania, ale też pozwalają osiągnąć orgazm kobietom z anomaliami anatomicznymi, u jakich orgazm poprzez sam stosunek płciowy w ogóle nie byłby możliwy.

Artykuł zewnętrzny

Komentarze

1 komentarz

  1. Nimfomanka odpowiedz

    My z partnerem też dość często korzystamy z różnych gadżetów – zarówno tych dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Takie zabawki świetnie podkręcają atmosferę w łóżku, jest też to coś innego niż klasyczny seks pod kołdrą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *