Ukradli biżuterię i pudełko słodyczy

2016-07-13 11:03:13

Seroccy policjanci krótko po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o kradzież z włamaniem do domu. Łupem padła biżuteria o wartości 1500 zł. Policjanci po zatrzymaniu młodych mężczyzn odzyskali skradzione mienie. 19-to i 15-latek odpowiedzą teraz przed sądem.

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Serocku zostali powiadomieni o włamaniu do domu. Sprawcy wypchnęli okno w podpiwniczeniu domu, a następnie wyważyli drzwi między piwnicą, a częścią mieszkalną. Ze środka bezskutecznie próbowali dokonać kradzieży metalowego sejfu przytwierdzonego do ściany. Następnie z jednego z pokojów ukradli biżuterię oraz pudełko słodyczy. Wszystko o wartości 1500 złotych. Kiedy informacja dotarła do policjantów ci od razu zaczęli pracować nad wyjaśnieniem sprawy.

Następnego dnia policjanci zatrzymali podejrzanych o przestępstwo 19-to i 15- latka. W miejscu przebywania jednego z nastolatków, niedaleko okradzionego domu, policjanci znaleźli skradzione rzeczy. Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie młodym mężczyznom zarzutów. Podejrzani przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. 19-latek odpowie jako dorosły, nieletni przed sądem dla nieletnich.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *