Uprawnienia elektryka bądź technik elektryk w kilkanaście miesięcy. Kurs przez internet

2023-02-21 3:15:31

Czy jest bardziej pewny zawód, jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, niż elektryk? Zawód ten można zaliczyć do kategorii atrakcyjnych pod każdym względem. Możliwość rozwoju kariery w różnych kierunkach, dobre wynagrodzenie, pewność pracy. Dużym ułatwieniem w zdobyciu uprawnień jest kurs na elektryka online, w ofercie Szkoły Partnerskiej Viessmann. Do wyboru jest kurs roczny i półtoraroczny. Jak wygląda nauka przez internet? Ile kosztuje zdobycie uprawnień?

Nauka online = oszczędność czasu i pieniędzy

Nie wydajesz na paliwo bądź bilety, by dojechać na wykłady. Nie tracisz czasu, stojąc w korkach. Edukacja przez internet przyspieszyła w wyniku pandemii. I wcale nie jest wymagany laptop z górnej półki, by uczestniczyć w wykładach. Wystarczy laptop, którego używasz na co dzień, a nawet smartfon. Istotne jest stałe łącze, by nie mieć zakłóceń, które mogą mieć miejsce w przypadku mobilnego internetu.

Kurs kwalifikacyjny technik elektryk przez internet trwa półtora roku. Jest również wersja krótsza, roczna, ale po niej nie ma tytułu technika. Zajęcia w Szkole Partnerskiej Viessmann, która oferuje internetowy kurs, odbywają się w dogodnych godzinach, późnym popołudniem. Kurs przekazuje wiedzę od podstaw, dlatego można całkowicie zmienić zawodowy kurs. Przechodząc od elementarnej wiedzy do zaawansowanych zagadnień, słuchacze są optymalnie przygotowani do egzaminu i pracy w zawodzie elektryka.

W zawodzie elektryka ważna jest również praktyka. Zajęcia praktyczne, póki co, nie mogą odbywać się zdalnie, dlatego kilka razy w miesiącu (w weekendy) organizowane są zjazdy. Warto mieć na uwadze, że w Szkole Partnerskiej Viessmann słuchacze praktykują na nowoczesnych urządzeniach, w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach. Idąc na egzamin czują się pewnie.

Ile kosztuje zdobycie uprawnień?

Na przykładzie Szkoły Partnerskiej Viessmann, zdobycie bądź przedłużenie uprawnień SEP to koszt 3400 zł (płacone w dwóch ratach). Do tego dochodzi również wpisowe 270 zł oraz opłata za egzaminy 200 zł. Idąc po tytuł technika, czyli decydując się na jeszcze pół roku nauki i kolejną kwalifikację, jej koszt wynosi również 3400 zł. Opłaty można wnosić w ratach miesięcznych.

Jeśli nie masz środków na pokrycie kursu, to opcją jest uzyskanie nieoprocentowanej pożyczki. Część kwoty może zostać umorzona. Więcej informacji o pożyczce i kursie na stronie: https://viessmann.plus/.

Uprawnienia elektryczne są sposobem na znalezienie atrakcyjnej pracy, przebranżowienie się bądź podniesienie swoich kwalifikacji i negocjowanie z szefem wypłaty.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *