Facebook


Uszkodził samochody, bo zdenerwował się na żonę

2016-04-20 12:16:18

Zarzuty uszkodzenia mienia usłyszał 41-letni Robert K. Mężczyzna mając 2 promile alkoholu obrzucił kamieniami zaparkowane na parkingu przypadkowe samochody, bo zdenerwował się na żonę. W ten sposób naraził pokrzywdzonych na straty sięgające łącznie 2 400 złotych. Mężczyźnie teraz grozi kara do 5 lat więzienia.

W niedzielę 17 kwietnia o godz. 8.30 policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy dostali wezwanie, że na jednym z parkingów na terenie miasta zostały uszkodzone dwa samochody, tj. renault i ford. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce, gdzie zastali nietrzeźwego Roberta K. Po niedługim czasie na parking przyszli właściciele uszkodzonych samochodów. Wartość strat wstępnie oszacowano na 2 400 złotych. Pokrzywdzeni złożyli zawiadomienie o przestępstwie.

Policjanci zatrzymali 41-latka i przewieźli go do komendy przy Jagiellońskiej w Legionowie. Tam mężczyzna został zbadany alkomatem i okazało się ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Kiedy Robert K. wytrzeźwiał, materiał dowodowy był już przygotowany przez legionowskich dochodzeniowców. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia dwóch samochodów. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze wyznaczonej przez prokuratora. Tłumaczył policjantom, że przez złość na żonę rzucił kamieniami w przypadkowe samochody. Wkrótce jego sprawę rozpatrzy sąd. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *