UWOLNIĆ POCZOBUTA [WIDEO]

2021-05-27 9:46:04

My, wydawcy i dziennikarze gazet lokalnych wzywamy nasze koleżanki i kolegów z całej Polski o przybycie w piątek 28 maja o godz. 14.00 na pikietę pod Ambasadę Białorusi przy ul Wiertniczej 58.

Nie możemy dłużej milczeć. Nie będziemy przymykać oczu na to, co dzieje się na Białorusi. Dlatego, chodźmy tam, aby upomnieć się o wolność dla Andrzeja Poczobuta. Razem wezwijmy do uwolnienia więźniów politycznych, umęczonych za kratami reżimu Łukaszenki. Dziś, przy pełnej izolacji, zamkniętych granicach, czujemy się bezsilni. Nie jesteśmy w stanie w żaden inny sposób upomnieć się o prześladowanych dziennikarzy na Białorusi. Ta pikieta to jedyny sposób, w jaki możemy domagać się ich uwolnienia. Wyrazić naszą wściekłość wobec tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą i domagać się stanowczej reakcji Europy i świata. Do udziału w pikiecie zapraszamy wszystkich, którym los więzionych dziennikarzy nie jest obojętny.

Prosimy także o podpisywanie petycji, którą chcemy złożyć podczas pikiety na ręce przedstawiciela Ambasady Białorusi.

http://www.petycjeonline.com/uwolni_poczobuta_-_polscy_dziennikarze_daj_natychmiastowego_uwolnienie_z_wizienia_na_biaorusi_andrzeja_poczobuta_i_wszystkich_innych_wizionych_tam_dziennikarzy?fbclid=IwAR1XLxR1PZ9P9ofmVTyacV2hHLBmI2vf7DvcV6pwve1EuVCYpFtbfatkT2E <http://www.petycjeonline.com/uwolni_poczobuta_-_polscy_dziennikarze_daj_natychmiastowego_uwolnienie_z_wizienia_na_biaorusi_andrzeja_poczobuta_i_wszystkich_innych_wizionych_tam_dziennikarzy?fbclid=IwAR1XLxR1PZ9P9ofmVTyacV2hHLBmI2vf7DvcV6pwve1EuVCYpFtbfatkT2E>

Stowarzyszenie Gazet Lokalnych

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *