W NAJNOWSZYM NUMERZE: Zrezygnowali z budowy łącznika Szwajcarska – DK61

2020-11-18 1:16:02

Władze miasta wycofały się z budowy połączenia drogowego ulicy Szwajcarskiej z Drogą Krajową 61, przy wiadukcie. Powodem ma być brak zgody 2 właścieli nieruchomości, na oddanie części działek za darmo

Więcej o tej sprawie przeczytasz w najnowszym 47 numerze tygodnika Mazowieckie To i Owo

Komentarze

5 komentarzy

 1. Agata odpowiedz

  A budowa przejazdu na wprost Sielankowa-Jagiellońska? Przecież to chore że skrzyżowanie nie ma możliwości na wprost. W kontekście budowy tunelu to powinna być priorytetowa inwestycja bo ulatwi dojazd dobtunelu ze ścisłego centrum miasta.

 2. Wojtek odpowiedz

  Victor, nie czytasz ze zrozumieniem. Kup gazetę, ja kupiłem tam jest właśnie o tym, co piszesz i nie dyskredytują właścicieli tych 2 działek, ale wręcz przeciwnie. Felieton też jest o tej sprawie i przede wszystkim o skandalicznym zachowaniu (jak się pewnie domyślasz) Romana S.

  1. Victor odpowiedz

   Wojtku, czytam ze zrozumieniem , czytam w necie. Wytłumacz mi proszę co jest sprzecznego w moim komentarzu w stosunku do cytatu: “Powodem ma być brak zgody 2 właścieli nieruchomości, na oddanie części działek za darmo”? Wytłumacz mi, czemu wersja w necie ma zawierać inne tezy niż ta w papierze? Dla mnie to jakaś maniplulacja i tle.

 3. Victor odpowiedz

  A może ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie mają oddawać swoją własność, czyli ziemię, za darmo????
  Ta sytuacja tylko świadczy o cwaniactwie lub nieudolności inwestora jak rozumiem władz miasta czy powiatu. Wszędzie w normalnym świecie płaci się ludziom odszkodowania. Warto by redakcja pisala z sensem a nie w sposób dyskredytujący mieszkańców, że nie oddają za darmo.

 4. Piotr odpowiedz

  Trzeba blokować tunel na Bukowcu. Najpierw po cichu podnieśli wysokość tunelu aby zmieściły się ciężarówki a teraz wpychają tu ruch który mógłby pójść DK62. Niedoczekanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *