W świecie męskich zabawek, czyli gadżety dla faceta

2018-03-19 7:15:47

Markowy garnitur, ręcznie wykonane buty czy idealnie dobrana koszula i krawat tworzą styl. Sprawiają, że mężczyzna wygląda idealnie, a płeć przeciwna nie potrafi przejść obok obojętnie. Wymienione elementy to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze czegoś, by wizerunek był kompletny i miał to coś. Czym go uzupełnić? Co sprawi, że styl będzie dopracowany i spójny pod każdym względem? Oczywiście detale, czyli odpowiednio dobrane gadżety dla faceta.Oto przykładowe elementy, które pozwolą nadać stylizacji charakteru niezależnie od czasu i miejsca.

 

Design w biurze

Nawet osiem godzin za biurkiem może być przyjemnością, gdy przestrzeń biurowa zostanie odpowiednio dopracowana. Ergonomiczny fotel, który zadba o kręgosłup w czasie pracy przy komputerze, ale jednocześnie pozwoli na relaks w trakcie rozmowy telefonicznej. Niepowtarzalna w formie myszka czy pamięć USB, a nawet komplet stylizowanych spinaczy biurowych. To wszystko drobiazgi, które jednak pozwolą uprzyjemnić osiem godzina za biurkiem. Gdy dodać do tego notes z charakterystycznym logo czy elegancki długopis. No cóż… praca staje się przyjemnością (a przynajmniej jest mniej uciążliwa), a takie gadżety dla facetów są odpowiednie.

Wygoda w podróży

Elegancki facet nawet w podróży dba o detale. Szczególnie jeśli jest to podróż służbowa czy długi lot z przesiadkami. Idealnie sprawdzi się stylizowana, ale równocześnie wytrzymała walizka z serii Metropolitan w komplecie z torbą na laptopa. Na mniej formalnych wyjazdach sprawdzi się torba sportowa z linii Martini Raicing. Dyskretny design sprawia, że nawet najbardziej sportowa stylistyka nabierze klasy. Nie wspominając już o komforcie podróżowania i pewności, że zawartość bagażu dotrze na miejsce w idealnym stanie

Elegancja w domu

Dom to miejsce relaksu i odpoczynku. To miłe dla ucha dźwięki, dobrze kojarzące się zapachy i smaki, przyjemne kształty i obrazy. To kawa wypita rano z ulubionego kubka (na przykład takiego z logo Porsche) czy wieczorna lampka wina, leniwie leżącego w schładzaczu z linii Porsche Classic. Drobne detale, pozornie nieistotne, a sprawiają, że to miejsce to właśnie dom i tylko tam można poczuć się naprawę u siebie. Gdy jeszcze można zdjąć garnitur, a koszulę zmienić na sportową bluzę (na przykład model RS 2.7). Tak, to na pewno jest dom.

Radość dla najmłodszych

Markowe gadżety dla facetów, nawet tych małych, również mogą być stylowe. Tak jak drewniany samochodzik – „Moje pierwsze Porsche” czy pluszowa maskotka Porsche 911. O misiu gigancie nie wspominając. Mały mężczyzna wyposażony w tak stylowe zabawki jest skazany na sukces w dorosłym życiu. Niewiele czasu upłynie, gdy z dziecięcego samochodzik na pedały Porsche 911 Carrera, przesiądzie się w pełnowymiarowy model. Nie można też zapomnieć o tym, jak ważny jest outfit – charakterystyczna czerwona koszulka czy kaszkiet, a dla tych najmniejszych granatowe body z napisem „Witajcie na świecie”, dopełnią całości.

Fantazja w czasie wolnym

Poza pracą, domem i podróżami jest też czas wolny, czas aktywności fizycznej. Niezależnie czy jest to weekend na polu golfowym czy intensywne popołudnie na rowerowej wycieczce. Stuprocentową satysfakcję zapewni odpowiedni sprzęt. Torba golfowa na ramię – dla bardziej wygodnych trolej golfowy; rower z ramą z włókna węglowego czy kurtka z serii Sport. Wszystkie te elementy uprzyjemnią aktywnie spędzany czas wolny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *