WASZYM ZDANIEM. Co internauci myślą o kandydatach na włodarzy?

2018-03-17 12:49:22

Przedstawiamy najciekawsze komentarze, jakie pojawiły się w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej pod artykułami: „Nowe wybory – stare twarze”.

DAMIAN
Przecież wymiana Romka na Atomka,Maciusia na Sylwusia czy Pawełka na Gawełka nic nie da. Trzeba pozbawić ich jedynie „władzy” do decydowania o wszystkim i wszystkich. Przewodniczącymi komisji rewizyjnych powinni być radni opozycyjni a każdy radny powinien mieć prawo do nieograniczonego wglądu do dokumentów gminnych w szczególności przetargowych. Włodarze powinni być organem wykonawczym a nie możnowładczym czy decydenckim, oni powinni jedynie wykonywać to co zlecą im mieszkańcy w „budżecie obywatelskim”. Jeżeli to którejkolwiek partii rządzącej uda się zmienić ustawowo to dylemat kto ma być wójtem burmistrzem czy prezydentem zniknie raz na zawsze, a mieszkańcy zyskają na znaczeniu bo to ich głos będzie decydującym co i gdzie ma w/w osobnik wykonać.

DARO
O ile mi wiadomo to najwięcej do powiedzenia przy wyborze mają jeszcze mieszkańcy.
Osobiście znam jednak osoby których nie śmiałbym posądzić o jakiekolwiek kontakty z legionowskim ratuszem którzy nie dadzą powiedzieć złego słowa o obecnym prezydencie. Z jakiego powodu ci ludzie są tak zaślepieni nie pytajcie, nie wiem…

KRZYSZTOF
No bo to tak z nami jest. My nie patrzymy na to, że ktoś inny może nie byłby np. uwikłany w tyle niejasnych spraw, że nie dogęszczałby Legionowa, nie zatrudniał w sobie znany tylko sposób, budował z rozwagą (patrz chociażby na ratusz i dworzec PKP) itd itp. Dla większości okazuje się najważniejsze jest to, że wódź do nich przyjdzie na przyjęcie okolicznościowe, wesprze wycieczkę czy „poklepie po ramieniu” – ot taki swój chłop na wzór nawalonego Kwaśniewskiego.

KOWALSKI Z L-WO
To proste, strach przed kolejny złodziejem, krętaczem i oszustem… Ludzie się przyzwyczaili. Niestety widać, że propaganda działa… Gadzinówka spełnia swoją rolę…

KAJANIE PO TĘGIM LANIU
Cześć, fajny film Miejscowej dzisiaj widziałem? Materiał opisywał „dobrą” współpracę Smogorzewskiego z mieszkańcami osiedla Piaski…..chi chi chi a kiedy sufler Głażewski to potwierdzał to już nie wytrzymałem i bąka ze śmiechu puściłem z wrażenia…

PARTYJNY KACYK
Jaki prezydent, takie komentarze. Proszę podać definicję słowa „gospodarz”, a wówczas udowodnię Panu, że Smogorzewski takowym nie jest.

KRZYSIEK
Wie, wie, ma to podane na tacy na wielkich billboardach, w prasie urzędowej i w „spółdzielczej telewizji” LTV. A wystarczy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: „Czy obecny Prezydent miałby taki majątek gdyby prezydentem nie był?”
Łatwe, prawda?

RUDY
Mizgalskiego weźmiemy on się na wszystkim zna i wszystko wie najlepiej

WIELISZEWIAK
Kownackiemu już dziękujemy, a Fabisiak to drugie zło po Kownackim. Obaj panowie biegną w jednym maratonie nie widząc mety. Może i dobrze, że jej nie widzą, niech biegną aż się zmęczą i sami padną na „ryj”. Dobrą taktykę zaplanowali wieliszewscy włodarze. Fabisiak przegra wybory, ale krzywdy od Kownackiego nie zazna. Na otarcie łez ponowny fotel przewodniczącego i karawana idzie dalej.

BORYNA
Chętnie oddamy Chodorskiego na Prezydenta Legionowa. To jest dopiero bob budowniczy i manager

 

Red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *