WIELISZEW. 30-letni recydywista znęcał się nad matką

2017-05-31 4:10:26

Pijany recydywista znęcał się nad własną matką
Policjanci z Legionowa zatrzymali 30-letniego Remigiusza L. Wyrodny syn, dostał zakaz zbliżania się do matki. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

W niedziele 28 maj policjanci z Legionowa zatrzymali 30-letniego Remigiusza L. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu po raz kolejny wszczął awanturę swojej matce.

To nie był pierwszy raz

30-letni Remigiusz L. znany był legionowskim śledczym od dawna. Z informacji jakie udało nam się uzyskać od podkom. Emilii Kuligowskiej z legionowskiej Komendy Powiatowej Policji mężczyzna w przeszłości był już karany za znęcanie się nad swoją matką będąc pod wpływem alkoholu.

Awanturnik po butelce

Nie inaczej było w ostatnią niedziele. W chwili zatrzymania 30-latek wydmuchał aż 2,8 promila alkoholu. Gdy trzeźwiał na komendzie, jego matka składała zeznania.

Poniżał, groził, bił i wyzwał

Z zebranego przez policję materiału wynikało, że mężczyzna od września ub. roku notorycznie znęcał się nad swoją matką fizycznie i psychicznie. Po wypiciu alkoholu bił ją, wyzywał, nie pozwalał spać. Teraz usłyszy zarzut z art. 207 kodeksu karnego w warunkach recydywy. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *