WIELISZEW. Dachował w wyniku zderzenia

2016-10-03 3:49:30

W niedzielę 2 października ok. 15.30 na drodze wojewódzkiej 632 w Komornicy doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w którym honda civic dachując znalazła się w rowie. W zdarzeniu brały udział trzy osoby w tym jedno dziecko, które opuściły pojazdy o własnych siłach.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych marki toyota avensis z hondą civic na drodze wojewódzkiej 632 w Komornicy wyglądało poważnie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że próbujący skręcić w lewo 67-letni kierowca toyoty nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej hondzie. Doszło do zderzenia, w wyniku którego jedno z aut wylądowało na dachu w przydrożnym rowie. Na szczęście kraksa nie spowodowała żadnych obrażeń u osób znajdujących się w samochodach. Pomimo tego lekarz pogotowia ratunkowego zdecydował o przewiezieniu do szpitala na obserwację podróżującego hondą 6-miesięcznego dziecka.Kierowcy byli trzeźwi.

k2

W chwili przybycia zastępów straży pożarnej zastano osoby poszkodowane poza pojazdami, które na szczęście nie odniosły obrażeń. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz sorpcji substancji ropopochodnych. W akcji ratowniczej, która trwała blisko 2 godziny, wzięły udział dwie jednostki z Państwowej Straży Pożarnej, oraz jedna z OSP Skrzeszew. Na czas działań służb ratunkowych, droga była nieprzejezdna, a policja wyznaczyła objazdy.

JR

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *