WIELISZEW. Kolejny raz zatrzymany z narkotykami. Nic sie nie nauczył?

2022-05-24 5:03:47

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania przy mężczyźnie znaleziono marihuanę i mefedron

Do zatrzymania doszło w minioną sobotę na jednym z osiedli na terenie gm. Wieliszew. W trakcie rutynowego patrolu uwagę policjantów zwrócił znany im wcześniej z posiadania substancji psychoaktywnych mężczyzna. Kiedy policjanci zbliżyli się do auta, w którym siedział mężczyzna ten zaczął zachowywać się nerwowo. To tylko potwierdziło przypuszczenia policjantów, którzy postanowili przeszukać 34-latka. W trakcie przeszukania okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie blisko 5 gramów narkotyków. W tym marihuanę i mefedron. 34-latek został zatrzymany i przewieziony na komisariat gdzie usłyszał zarzuty. Teraz z uwagi na popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy grozi mu nawet 4,5 roku pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Standard tutaj – rzekłbym klasyk. Ileż to juz “przestępców” z art. 162 ( złotej trójki z kodeksu karnego – pozostałe to 177 i 178 ) złapali policjanci z legenowa? No bo bandzior pierwszej klasy przecież !. Szkoda tylko że na tyle stać tych policjantów. Statystyka się zgadza a prawdziwi przestępcy na wolności. By the way: a może to był ten pracownik piekarni z Jabłonnej o której tak się pozytywnie wypowiadaliście ? Wczoraj facet cool – dzisiaj be.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *