WIELISZEW. Kontrola drogowa zakończona zarzutami za narkotyki

2022-11-16 1:53:28

Cztery aktywne zakazy sądowe prowadzenia pojazdów mechanicznych miał 25-letni kierowca volkswagena zatrzymany do kontroli drogowej przez mundurowych z Wieliszewa. Policjanci ujawnili także środki odurzające. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności

W poniedziałkową noc policjanci z Komisariatu Policji w Wieliszewie patrolując miejscowość Skrzeszew zwrócili uwagę na volkswagena z niepełnym oświetlenie i zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedział 25-letni mężczyzna. Kierowca od razu przyznał się policjantom, że nie ma uprawnień do kierowania. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna posiada cztery aktywne zakazy sadowe prowadzenia pojazdów mechanicznych.  W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że mężczyzna posiada przy sobie środki odurzające. Mundurowi ujawnili bowiem niewielkie ilości suszu roślinnego i białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem zabezpieczonych substancji wskazało na marihuanę oraz metamfetaminę.
25-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pomimo orzeczonych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *