WIELISZEW. Przywłaszczył portfel z pieniędzmi

2016-12-12 2:38:13

46-letni Robert G. odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna znalazł zgubiony przez 57-latka na stacji paliw portfel i go nie zwrócił. Monitoring zarejestrował jednak moment jak 46-latek zabiera portfel. Policjanci odzyskali stracone mienie i przedstawili podejrzanemu zarzuty.

Informację o kradzieży zgłosił policjantom pokrzywdzony. Mężczyzna poinformował, że zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zaczął go szukać, Przypomniał sobie, że był na stacji pali w Skrzeszewie i tankował pojazd. Po przeprowadzonych czynnościach policjanci ustalili, że pokrzywdzonemu z kieszeni spodni wypadł portfel, a Robert G. znalazł portfel i zabrał go ze sobą. Zdarzenie zarejestrowała kamera. W środku portfela był dowód osobisty, prawo jazdy i pieniądze.

Kryminalni z Wieliszewa pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny widocznego na nagraniu monitoringu. 46-letni Robert G. został przewieziony do legionowskiej komendy. Podczas rozmowy z policjantami przyznał się do zabrania portfela. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia portfela z dokumentami i pieniędzmi. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *