Facebook
WIELISZEW. Tajemniczy szkielet przy Brzozowej

2018-04-24 5:31:41

W niedzielne popołudnie (22.04), tuż po godzinie 15.30 do dyżurnego legionowskiej komendy dotarła informacja o makabrycznym odkryciu jednego z mieszkańców.


W trakcie spaceru, mieszkaniec natknął się na ludzki szkielet.

Zostały same kości

Jak podaje kom. Jarosław Florczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Legionowie informację o znalezieniu szczątków przekazał policji jeden ze spacerowiczów. Na miejsce od razu zostali wysłani policjanci, którzy następnie poinformowali o znalezisku legionowską prokuraturę. Przybyły na miejsce prokurator zabezpieczył szczątki oraz przeprowadził oględziny miejsca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że szkielet należał do mężczyzny. Stan rozkładu wskazywał na to, że szczątki znajdowały się tam od kilku miesięcy.

Przeprowadzą sekcję zwłok

Jak poinformował nas prokurator Ireneusz Ważny, szef legionowskiej Prokuratury Rejonowej szczątki mężczyzny zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie. Zostanie tam przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli określić personalia oraz przyczynę śmierci mężczyzny. Rozpoczęto także śledztwo z art 155 Kodeksu karnego to znaczy nieumyślnego spowodowania śmierci.

QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *