WIELISZEW. Uderzył w drzewo

2016-09-17 8:54:48

Najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa spowodowane pośpiechem było przyczyną groźnego wypadku w którym dwie osoby trafiły do szpitala w miejscowości Góra.

W środę 14 września, tuż po godzinie 12 na ulicy Warszawskiej w miejscowości Góra doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 38-letni mężczyzna kierujący mercedesem chcąc skręcić z ulicy Warszawskiej w drogę dojazdową do swojej posesji nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka volkswagenowi golfowi kierowanemu przez 24-letniego mężczyznę. Ten, aby uniknąć zderzenia z mercedesem wykonał manewr, który doprowadził do zderzenia kierowanego przez niego auta z przydrożnym drzewem.

24-latek wydostał się z auta o własnych siłach. Niestety, podróżująca wraz z nim 22-letnia pasażerka została „zakleszczona” w aucie. Interweniujące na miejscu wypadku 4 zastępy straży pożarnej przy użyciu sprzętu hydraulicznego uwolniły ranną kobietę z roztrzaskanego samochodu. Oboje pasażerowie volkswagena golfa z urazami ciała, zostali przewiezieni do najbliższych szpitali. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku zajmują się policjanci z komisariatu policji w Wieliszewie.

JR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *