WIELISZEW/WINNICA. Myśliwy postrzelony zamiast zająca

2022-11-24 2:19:11

W trakcie polowania zorganizowanego przez Koło Łowieckie „Dzik” z Legionowa został postrzelony w brzuch jeden z uczestników. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, zaś pozostali uczestnicy udali się na biesiadę


W sobotę (19 listopada) na terenie gminy Winnica (pow. Pułtuski) odbywało się polowanie na zające. W polowaniu uczestniczyli członkowie Koła Łowieckiego „Dzik” z Legionowa.

Śrutem w brzuch

Z informacji jakie dotarły do redakcji wynika, że w trakcie polowania jeden z mężczyzn został prawdopodobnie przypadkowo postrzelony. Miał otrzymać postrzał śrutem w brzuch. Jego stan był na tyle poważny, że został przetransportowany do szpitala, a na miejsce przybyła policja. Z naszych ustaleń wynika, że wypadek ten nie przeszkodził myśliwym w zabawie. Zaraz po polowaniu, uczestnicy udali się na zorganizowaną wcześniej biesiadę.

Myśliwy w szpitalu

Według pułtuskiej policji, w trakcie polowania w miejscowości Mieszki – Kuligi doszło do postrzelenia 56-letniego mieszkańca Pułtuska, członka Koła Łowieckiego „Dzik”. W chwili obecnej mężczyzna przebywa w szpitalu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Co ciekawe, według strony internetowej www.czystagmina.wieliszew.pl, na której opublikowano plan polowań Koło Łowieckiego „Dzik”, polowania koła w sobotę 19 listopada br. miały się odbywać na terenie gminy Wieliszew, we wsiach: Janówek/Góra/Topolina/Olszewnica/Sikory/Kałuszyn/Krubin.

red

Komentarze

3 komentarze

  1. Agata odpowiedz

    Najwyraźniej polowanie było źle zabezpieczone jeśli postrzelili jedego z uczestników, Najwyższy czas zabronić tych polowań. Niech dziadersi znajdą sobie inne zabawy : może gry planszowe albo warcaby?

  2. Marko odpowiedz

    Ograniczyć myśliwym te zabawy z bronią, bo inaczej wszyscy sie powystrzelają. A na dodatek mogą krzywdę zrobić innym nie wspominajac juz o zwierzętach…

  3. asdaddada odpowiedz

    Po szklanie i na polowanie. Myśliwi to patologia, leśne dziadki, niedowidzące paralityki. Gdzie te badania co 5 lat? Co drugi powinien mieć zabraną broń a strzelać to mu powinny tylko stawy podczas chodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *