WIELISZEW. Zabezpieczone automaty do gier hazardowych

2018-10-23 5:34:25

Policjanci z Legionowa oraz Wieliszewa podczas wspólnych działań okryli 5 automatów do gier hazardowych. Sprawę przejęli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie, którzy zabezpieczyli urządzenia. Za organizowanie nielegalnego hazardu grozi do 3 lat więzienia

Tym razem to kryminalni z legionowskiej komendy oraz mundurowi z wieliszewskiego komisariatu, w jednym z obiektów w Zegrzu znaleźli miejsce, w którym mogło dochodzić do nielegalnego hazardu, za pomocą automatów do gier.

W poniedziałek (22.10) w godzinach porannych, policjanci weszli do lokalu, który obserwowali i znaleźli pięć automatów do gier hazardowych.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie. Urządzenia zostały zabezpieczone. Właścicielowi tych nielegalnych urządzeń może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

KPP Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. malyksiaze odpowiedz

    nie popieram nielegalnych interesów. Raz grałem na automatach w Warszawie na Kijowskiej z róznicą że wszytko legalnie a nie tak jak tu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *