WIELISZEW. Zatrzymani na gorącym uczynku

2016-04-01 5:46:20

Trzy osoby na gorącym uczynku zatrzymali w nocy policjanci z komisariatu w Wieliszewie. 25-letni Patryk O., 28-letni Mateusz K. i 27-letni Marcin S. podejrzani są o kradzież zagęszczarki wartej 15 tysięcy złotych z terenu posesji w Michałowie Reginowie. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskany sprzęt wrócił do właściciela.

Była 3 w nocy kiedy załoga policjantów z Wieliszewa patrolowała Michałów Reginów. W pewnym momencie mundurowych zainteresował stojący samochód, a nieopodal niego trzej mężczyźni. Policjanci od razu podjęli czynności służbowe. W samochodzie znaleźli nożyce, które prawdopodobnie mogły służyć do popełniania przestępstw. Zauważyli też, że w pobliżu stoi zagęszczarka do układania kostki brukowej przysypana trocinami.

4-125009

Fot. KPP Legionowo

Mężczyźni przyznali się funkcjonariuszom, że ukradli urządzenie chwilę wcześniej. Poprzedniego dnia przed kradzieżą byli niedaleko posesji i zauważyli stojący sprzęt. Patryk O., Mateusz K i Marcin S. to mieszkańcy Warszawy, karani w przeszłości. Od dochodzeniowców z Wieliszewa usłyszeli już zarzuty. Przyznali się do nich i dobrowolnie poddali karze. Teraz policjanci będą ustalać czy mężczyźni nie mają na sumieniu jeszcze innych przestępstw. Za popełniony czyn grozi im do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *