Włamywał się do piwnic, a teraz posiedzi

2016-06-27 1:09:01

Legionowscy kryminalni dokonali zatrzymania Adama M., któremu przedstawiono kilkanaście zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem do pomieszczeń piwnicznych na terenie gminy Jabłonna. Sąd Rejonowy w Legionowie na wniosek policji poparty przez prokuraturę względem mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowanie na okres 3 miesięcy.

W ostatnim czasie na terenie gminy Jabłonna dochodziło do włamań do piwnic. Łupem sprawcy padały głównie elektronarzędzia, rowery i inne przechowywane tam przedmioty. W wyniku wytężonej pracy operacyjnej, po jednym z takich zdarzeń policjanci dokonali zatrzymania 37-letniego Adama M., mieszkańca gminy Serock. Funkcjonariusze odzyskali część przedmiotów pochodzących z przestępstw.

Fot. DB

Fot. DB

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się w sumie do usiłowania i dokonania włamań do 28 piwnic na terenie Jabłonny. Jak ustalili policjanci z legionowskiej komendy wspólnie z miejscową prokuraturą, mężczyzna najprawdopodobniej dokonywał również tego typu przestępstw na terenie powiatu legionowskiego i m. st. Warszawy. W ramach prowadzonego dochodzenia, po zebraniu materiału dowodowego mężczyźnie zostaną przedstawione kolejne zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *