Z toalety do aresztu

2016-07-11 2:03:37

Policjanci z Nieporętu przedstawili 20-letniemu Markowi M. zarzut uszkodzenia bramki wejściowej do toalety na terenie plaży w Nieporęcie. Mężczyzna był uczestnikiem wycieczki, która nad Zalewem Zegrzyńskim zrobiła sobie przystanek. Całe zdarzenie zaobserwował strażnik gminny, który o wszystkim poinformował dyżurnego komisariatu. 20-latek przyznał się do uszkodzenia kołowrotka i dobrowolnie poddał karze.

Dyżurny komisariatu w Nieporęcie został poinformowany przez Straż Gminną, że sprawca zniszczył bramkę wejściową do gminnej toalety na terenie dzikiej plaży w Nieporęcie. Policjanci od razu pojechali na wskazane im miejsce. Po czynnościach i rozpytaniach świadków zatrzymali podejrzanego o przestępstwo uszkodzenia mienia 20-letniego Marka M.- mieszkańca powiatu płońskiego. Mundurowi ustalili, że 20-latek był uczestnikiem wycieczki autokarowej, której członkowie zatrzymali się na postój, aby skorzystać z toalety. Wszystko wskazuje na to, że Marek M. nie miał zamiaru płacić za łazienkę, aby swobodnie przejść przez kołowrotek tylko postanowił go zniszczyć. Na pewno nie pomógł mu w tym jego stan nietrzeźwości, w którym się znajdował czyli 1, 3 promila.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie legionowskiej komendy. Wycieczka pojechała dalej. Po wytrzeźwieniu 20-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia gdzie straty wyniosły 4 tys. złotych. Marek M. przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

KPP Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. Etruska odpowiedz

    Może nie miał monety 2-złotowej? Lepiej, żeby sikał na plaży?
    Oczywiście nie popieram niszczenia mienia, ale płatne wc na publicznej plaży to skandal, zwłaszcza płatne monetami o określonych nominałach. Ciekawe, ile osób po prostu załatwia się w krzaki i na piasek plażowy 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *