Wyczaruj kostium marzeń z małą maszyną do szycia!

2020-02-27 12:30:44
Mamy i babcie przedszkolaków wiedzą, jak wymagająca jest dziecięca wyobraźnia, zwłaszcza w okresie karnawałowym – w końcu projektowanie stroju na prawdziwy bal przebierańców to poważne wyzwanie! Jeśli chcesz nauczyć malucha kreatywności, sama nie posiłkuj się gotowymi propozycjami! Zaplanujcie wspólnie, jak ma wyglądać kostium i przystąp do samodzielnej pracy – mała maszyna do szycia pomoże Ci spełnić dziecięce marzenie!

 

Gdzie szukać inspiracji?

Twoje dziecko ma jasno określone zainteresowania? Jeśli tak, ostateczny wybór kostiumu nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Maluch z pewnością będzie chciał zostać bohaterem ulubionej bajki lub książki. Jeśli czujesz się na siłach, możesz odwzorować strój dokładnie, jeśli nie – oryginał może być doskonałą inspiracją do tworzenia własnych kompozycji. Oczywiście we współpracy z dzieckiem!

Brakuje Wam pomysłu, a Twoja pociecha nie chce być kolejną księżniczką lub super bohaterem? Poszukajcie pomysłów w naturze! Dzięki swoim umiejętnościom i zaletom małej maszyny do szycia z pewnością wyczarujesz oryginalny strój dla dziewczynki lub chłopca!

Proste rozwiązania dają niezwykłe rezultaty!

Jesteś początkująca, dlatego martwisz się, że możesz nie poradzić sobie z takim wyzwaniem? Dzięki swojej pomysłowości i możliwościom niewielkiej maszyny do szycia możesz w prosty sposób ozdobić ubranie, doszywając do niego charakterystyczne dla wybranej postaci elementy! Granatową sukienkę wystarczy ozdobić aplikacją, by Twoja córka zamieniła się w superbohaterkę. Brakuje peleryny? Z tym z pewnością sobie poradzisz! Szybko przekonasz się, że efektywny kostium nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Wystarczy tylko trochę pomysłowości i innowacyjne rozwiązania!

A po balu…

… a po balu mogą się zdarzyć przetarcia, rozdarcia i dziury, zwłaszcza jeśli wykorzystałaś tiul lub inne, delikatne materiały. Zabawa musiała być fantastyczna! Na szczęście maszyna do szycia poradzi sobie z takimi uszkodzeniami!

Mała maszyna do szycia czy tradycyjna?

Mała maszyna do szycia dedykowana jest tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na aranżację profesjonalnego kącika krawieckiego w mieszkaniu lub domu albo nie mają miejsca na przechowywanie tradycyjnej maszyny. Niewielkie, kompaktowe urządzenie doskonale poradzi sobie zarówno z drobnymi przeróbkami krawieckimi, jak i z większymi projektami – jak dziecięcy strój na bal kostiumowy. Mimo niepozornych rozmiarów starannie przeszyje dżins i lekkie tkaniny, pozwoli Ci skrócić spodnie albo ozdobić ubrania i akcesoria. Innowacyjny gadżet szybko okaże się niezbędny!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *